Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy álltok a katonákh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy álltok a katonákhoz? Természetesen, ha rendben van az illető és egyébként szívesen megísmernétek hátrány lehet, hogy katona és külszolgálatot is teljesít?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Bármiféle egyenruha vonzza a nőket. Imponál nekik egy egyenruhás férfi oldalán mutatkozni. Viszont - nem könnyű az életük mellette, mert jön egy parancs és "agyő családom"! Viszont - kibírható (már akinek).

F.(egy tartalékos százados).

2019. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És amíg kint van mit csinálsz? 1-2 évig.
2019. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelmű nem. Semmi kedvem azon idegeskedni, mikor üt be nála egy (teljes mértékben indokolt) PTSD.
2019. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En nyarspolgar vagyok es belebetegednek a hosszu tavolletbe es az aggodasba, hogy vajon elve vagy halva, esetleg nyomorekkent jon haza, szoval inkabb bele se kezdenek.
2019. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szexeltem katonával, eszméletlen jó teste volt. De hosszú távra nem terveznék vele.
2019. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kizáró ok.

- pacifista hippi vagyok, nem igazán lenne sok közös bennem és egy olyan emberben, aki önként vonul be fegyveresnek

- semmi kedvem azon stresszelni, hogy mikor üt be nála a ptsd

- semmi értelme egy olyan "kapcsolatnak", ahol nem találkozunk

2019. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem sok jóval kecsegtettek! 🙂
2019. máj. 16. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:

6 vagyok

Annyit tennék hozzá, hogy mindezt úgy, hogy nem szeretnék gyereket. Ha szeretnék, akkor ugyanezeket az okokat szorozd meg tízezerrel.

2019. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo, gondolom azert sejtetted hogy allnak ehhez a nok, nem erhet akkora meglepeteskent. Na, de hogy valami jot is mondjak, az egyik gimis ismerosom katonahoz ment felesegul es gyerekuk is lett. Nem tudom hogyan elnek, mert csak facebookon latom. Egy masik ismerosom katonat vett felesegul. Es szigoruan politikamentesen mondom, hogy a Novak Elodot is elengedte katonaskodni a felesege, igaz o csak a hatarhoz. Ha annyi kompromisszumra hajoando vagy a csaladodert, hogy nem akarsz kulfoldon harcolni akkor szerintem tobb eselyed van. A kulfoldi szolgalatot meg agglegenykent tudd le.

Gyorsan utananeztem mennyi lovet lehet ezzel keresni, hat nem keveset. Na most rakd ossze: amelyik no tapsolva kuld teged halalos veszedelembe sok penzert az nem szeret teged. Az aggodasa es az ugymond korlatozasa pont a szeretetenek a jele.

2019. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem katona a barátom és nagyon is az értelmesebb fajtából :D tudom mivel jár az ha vele vagyok együtt, de nem érdekel mert szeretem és ő a legfontosabb ember az életemben.

Gyereket egyikünk sem akar szval ez a gond megoldva :D az hogy mi lesz akkor ha kimegy külföldre meglátjuk de én ki szeretnék mellette tartani. Szerintem önzőség lenne ezért nem együtt maradni vele vagy bármi hasonló.

Amugy meg a katonák rohadtul szexik és szerintem a megjelenésük nagyon imponáló :D

2019. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!