Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok arról, ha egy lány megszólít titeket valahol? Nem gáz ha a csaj kezdeményez? : D

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudja mit akar, és tesz is érte. Ez tetszik. Egyáltalán nem gondolom gázosnak.
2010. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb férfi erre vár a mai világban hogy egy csinos csaj leszólítsa őket.


De ez nem nagyon fog megtörténni, sőt ezt te is csak kérdésnek tetted fel, mert nem tennéd meg te sem.

2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Manapság ugyis a csaj választja ki ki kell neki ki nem... akkor miért ne léphetne ő...
2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából gyanúsnak tartom... nem tartom magam szépnek, úgyhogy hátsó szándékot sejtek mögötte.
2010. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz:) sőőőt szerintem a srácok ennek nagyon örülnek :)

20 F

2010. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Engem a múltkor leszólított a Cigány Gizi, hogy tudok-eadni neki egy gyufára-való pénzt? Szerintetek akart valamit? o_O
2010. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, bebizonyosodna hogy nem vagyok ronda ha ilyen történne, 20 éves vagyok de lány még nem szólított meg.
2010. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Örülnék neki! :D

Csak hozzáteszem, hogy a világtörténet kezdetétől a nők uralják a férfiakat és azóta van hölgyválasz is. Sajnos, de ez így van és ebbe bele kell törődnünk kedves társaim... :(

2010. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy csaj kezdeményez, vagy rámmászik akkor ok, de én mindig is jobban megbecsültem azokat a lányokat, akikért küzdenem kellett. A többit sosem értékeltem úgy. F/22
2010. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

akkor lehet bepróbálkozok majd :D

köszi a válaszokat :))

2010. júl. 6. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!