Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Kivel beszéljek? Annyira rossz ez így

Figyelt kérdés

2 hónapja van egy nagyon jó (fiú)barátom. elég sokat dolgozik tehát csak este ér rá. és mindig mikor átjött olyan 10 körül maradt kb fél3 3ig is akár. nagyon jó barát tényleg. csak közbe ő összejött egyik lány barátjával akit már régóta ismer. na mármost ez szarul esett mert én.. időközben beleszerettem és el is mondtam neki. akkor azt mondta maradjuk barátok. oké tartottam is magam hozzá. már kezdtem elfelejteni ezt az egész többet akarok tőle dolgot mikor a fülembe jutott h összejött azzal a csajjal. akkor nagyon mérges voltam rájuk. de megbeszéltük. megígérte h nem fog elhanyagolni. de így látom egy héten 1X. most is írtam neki sms-t h jöjjön át vmikor mert szükségem lett volna rá, visszaírta h ma vagy hnap jön. ma át is jött. és kaptam tőle 3/4ed órát. mikor előtte 4-5 órát velem volt. mikor kértem h többet maradjon legközelebb, azt mondta h a xd-hoz nem mehet későn. én ezt megértem. tényleg. nem is várom el h éjjel 3ig maradjon de azért szánjon már rám kicsivel többet mint 45 perc. nagyon jó barátok vagyunk még mindig de mióta Ő van neki meg se ölel :( :'( pedig a csaj megértené h nem megy hozzá minden nap de ő mégis megy. segítsetek mit csináljak nagyon elvagyok keseredve (és nem azért mert szerelmes vagyok belé mert azon túl vagyok) hanem egyszerűen azért mert mint barát sincs velem annyit mint jó lenne :'( jó nem is várom el h hajnalig maradjon de azért 45 percnél többet kaphatnék ha már ennyire siet hozzám ha sejti h bajom van. vagy teljesen rosszul gondolok mindent?

bocsánat h hosszú lett de nagyon elvagyok keseredve :'(


16/L


2010. júl. 6. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
keress mást...
2010. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit gyerekes vagy. összejött a lánnyal, valószínűleg szerelmes belé. kezdő kapcsolat, ergo mindenhol leteperik egymást, nagyon intenzív, és igenis hogy nézne ki, hogy ottéjszakázik egy lánynál, aki ráadásul szerelmes is belé? és miért mindig neki kell átmennie hozzád? elméletileg dolgozik, nem? akkor te elmehetnél a munkahelyére dumálni, vagy csak meginni egy kávét. Szerintem 3/4 óra elég arra, hogy kidumáljátok, mi történt, bőven. majd idővel tud szakítani időt rádis.
2010. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha az ember szerelmes akkor a partnerére fordítja a szabad idejét sajnos te most kicsit háttérbe szorultál :S

fogalmam nincs hogy mit csinálj :S

2010. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hátigen..ezt meg kell értened..minden kapcsolat úgy kezdődik, hogy mind2 partner elhanyagolja a barátait, és csak egymásra figyelnek..

max annyit tudsz tenni hogy beszélsz vele, hogy eddig is jóba voltatok, akkor most mér nem lehetne ugyanúgy? vagy megérti, vagy nem.. de idővel úgyis javulni fog a helyzet :) ha tényleg olyan jó barátod, akkor egy idő után hiányozni fogsz neki, és biztos szakít rád majd egy kis időt :) szal most nem tudsz mit tenni, ha nem akarsz már tőle semmit, akkor várj türelmesen. majd megoldódik minden idővel :D

16/L

2010. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
épp ezaz. ő nem szerelmes. csak összejött vele mert mért ne alapon. az meg nem úgy megy h menjek el a munkahelyére. néha felhívom mikor dolgozik de hallom h nagyon elfoglalt és csak zavarnám ha ott lennék.
2010. júl. 6. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nekem is van egy fiú barátom,nagyon jól vagyunk,én is ettől félek,hogy beleszeretek éss ő nem fogja viszonozni az érzéseimet.de remélem ha beleszeretek attól még maradhatunk barátok vagy jobb esetbe ő is belém szeretett.ami pedig azt illeti,hogy féltékeny vagy,megértelek.Én is az vagyok egyik lánybarátjáraX-(de nagyon!ezt pedig vele kéne megbeszéld,bár könnyű mondani én se tudtam és nem is tudok erről beszélni vele.hanem mondd el egy barátnődnek hátha többet tud segiteni neked.biztos vagyok hogy minden jóa fordul,ha nem akkor nem is volt igazán a barátod.de nagyon remélem nem igy van!sok sikert neked:*
2010. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önző vagy... Gondolkozz, ha lenne egy fiúd aki sokat dolgozik, alig van rád ideje... Akkor örülnél neki ha a barátjánál töltené az éjszakáját, aki ráadásul lány? Nem! És ezt egy fiú tudja... És mellesleg néha "esetleg" aludni is kellene! Nem gondolod?
2010. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne alázd meg magad ennyire! Felejtsd el ezt a srácot mert világosan látszik hogy nem akar tőled semmit, és már a barátságotoktól is fél,mert tudja hogy te többet akarsz és nem akar megbántani.

Ezért már a lelkét sem tudja neked kiönteni meg csajokról beszélni mert tudja hogy neked ez fájna.

Lépj tovább.. tudom hogy nehéz lesz,de el kell felejtened!

2010. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat tehetsz..télleg gondolod magad a bnője helyébe...neked se esne jól fordított helyzetben.találjatok 1-2 napot amikor veled van végig és a többi a barátnőé..idővel kialakul...ha gondolod beszéld meg a bnőjével is h te télleg csak a barátja van és nem akarsz tőle semmit, csak hiányzik mint barát..addig próbálj más barátaiddal lenni....
2010. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!