Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan férfi (szintén van gyereke) aki elfogadna egy várandós kismamát már meglévő gyerkőccel párjának?

Figyelt kérdés

Vagy ez taszító inkább? Nem keresek párt csak érdekel ki hogy látja! Vélemények?


30+N


2019. máj. 17. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne? Sokan jönnek úgy össze, hogy van gyerek, akár több is, mind a két részről. Nem rendkívüli eset.
2019. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Szóval... aki a nyakába vesz tehesen, annak minden nyűgjével, plusz egy gyerekkel ... kvázi két idegen gyereket neveljen és tartson el, plusz téged pár évig?

Lehet hogy lesz ilyen balfax.

De a normálisabbja nagy ívben elkerül.

Tudom tudom... egy bunkó paraszt vagyok. És a nagynénéd unokahugának a barátnője pont így volt és lett még 3 gyerek és 8 éve együtt vannak. ....

De a rideg valóság az, hogy senki normális NEM fog bevállalni terhesen plusz egy gyerekkel.

2019. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem van. De nagyon sokmindentől függ. Kicsit macerásabb mint a "szingli" lányok.


Van egy másik férfi,akinek gyermekét a párom a szive alatt hordja.Ezt a férfinek el kell fogadni.


Még lehet,hogy jó próba lenne. Ha ezt a helyzetet tudja kezelni a férfi,akkor tuti neked való. Az érzelmek,a harmónia,az összhang,a ragadzkodás felülirja a terhességed. Ilyenkor derülne ki,hogy igazán szeret e,igazán megért e.

2019. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Huhh ez kicsit durva. Nos szerintem ne várandósan keress párt magadnak. Várj egy kicsit vele. Mert lehet találsz normális pasit de miután szültél nem bír elviselni a kezdeti fázisban mikor éppen h megtapasztalod az anyaságot.
2019. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem taszító
2019. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Minden férfi úgy van vele, hogy tudja, hogy balfék aki, mások gyerekét neveli. Egy nagyon csinos koraharmincas kétgyerekes anyuka még jó kompromisszum lehet 40-es mindenben normális (de nem kiemelkedően sikeres) elvált férfinak, vagy olyan gyerektelennek is aki normális, de nőknek nem sármos. De még az ilyenek is inkább csak könnyedebb kapcsolatot akarnak vele, még ha ebben bent van az is hogy hetente egyszer a gyerekkel közösen el is mennek valahova, meg évente egyszer egy hétre.


Sikeresebb férfinak egyértelműen nem pálya még könnyedebb kapcsolatra sem egy ilyen nő, akármilyen normális és csinos.

2019. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De ez csak egy kérdés volt. Nem keresek párt!
2019. máj. 17. 19:45
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem.

Mi előnye lenne belőle? Kaphat független nőt is, akivel lehet közös gyerekük.

2019. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a fellabu is talál párt.
2019. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem gyakori, de előfordul. Egy barátom úgy jött össze a barátnőjével, hogy a lány kora terhes volt. Már előtte is ismerték egymást, sokat beszélgettek a terhességről és valahogy összejöttek. Azóta született közös gyerek is. A nagyobbik kislány tartja a kapcsolatot a vérszerinti apjával, de az igazi apja az, aki neveli, a barátom. Az ő szüleit tekinti igazi nagyszülőknek.
2019. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!