Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kritériumok alapján lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kritériumok alapján lehetne párt választani neked milyen lenne az ideális partner?

Figyelt kérdés

Nagyjából maradjunk meg a realitások terén.

Kor:

Nem:

Szexuális irányultság:

Legmagasabb végzettség:

Foglalkozás:

Jövedelem:

Egzisztencia: (pl. legyen háza, kocsija, ...)

Vallás:

Gyerek előző kapcsolatból:

Alkohol fogyasztás:

Drog fogyasztás:

Dohányzás:

Magasság:

Súly:

Test típus:

Hajszín:

Hajhossz:

Szemszín:


Belső tulajdonságok: (itt ez kifejtős:D )


Lehet intervallumokat is írni, meg ha van valami ami még fontos azt is leírhatjátok.

A saját korotok és nemetek is érdekelne a végén.



2019. máj. 18. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Magas
2019. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy az ilyen kérdésnek mi értelme van? Mit lehet ebből leszűrni? Mindenkinek más igényei és elvárásai vannak, ami egy pár felsorolásból nem derül ki. AZ ember nem egy lista alapján ismerkedik
2019. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Mielőtt megismertem a férjemet, a magas, mackós, sötét hajú férfiak tetszettek. 12 éve vagyok a legboldogabb felesége a szőke, velem egymagas, kifejezetten vékony férjemnek, akinél jobb társat, apát és férjet el se tudnék képzelni. Na ennyit számítanak ezek a dolgok... 😊


Egyébként 11 évvel idősebb nálam, nem volt gyereke a közösek előtt, diplomás, katolikus és nincsen káros szenvedélye. Humoros, jól kommunikál, segítőkész.

2019. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Kor: 25 - 30

Nem: férfi

Szex. irányultság: hetero

Legmagasabb végzettség: egyetem

Foglalkozás: állatorvos, színész, üzletember (vagy bármi értelmes de nálam ezek a top munkák)

Jövedelem: 500.000 + (ha nem ennyi de a többi teljesül az is oké)

Egzisztencia: van lakásom és autóm így nem szorulok az ő dolgaira

Vallás: bármi amit nem akar rám erőltetni

Gyerek: nem zavar ha van, szeretem a gyerekeket

Alkohol: ha ismeri a határait akkor egészségére

Drog: fű néha belefér

Cigi: 10 évig dohányoztam és okkal szoktam le, nem óhajtok a továbbiakban dohányossa élni

Magasság: 180 - 190 cm

Súly: 90 kg körül

Test típus: átlagos, a kigyúrt kifejezetten taszít a cingár szintén. Legyen jó lába és feneke.

Hajszín: fekete / barna

Hajhossz: a rövid nem tetszik de a nagyon hosszú sem, olyan 15 centiig és legyen ápolt.

Szemszín: barna, minnél sötétebb árnyalt annál jobb

Belső: legyen figyelmes, toleráns, türelmes (hozzám kell), határozott aki tud irányítani mert nem könnyű velem és a papucsokat kicsinálom, őszinte, kalandrakész, intelligens és tájékozott.

26N

2019. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Ja, utolsó vagyok: azt kihagytam, hogy a férjemre a fenti felsorolás 90%-a illik, ő az ideálom.
2019. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

A kor nem a leglenyegesebb, 25-35 lenne talan idealis (en 25 vagyok.) Legyen pasi nyilvan. Vagy hetero vagy olyan bi, aki fiukkal csal szexet tud elkepzelni, kapcsolatot nem. A fiukkal valo kavarast en nem ereznem megcsalasnak, sot, izgat is. :) de persze ez nem kriterium, csak nyitott vagyok ez iranyban.

Vegzettseg, foglalkozas... erettsegije legyen, munkaja amibol eltartja magat. A sajat lakas jo dolog de ha csak albi van, az se gaz. Bar nyilvan ha 35 akkor mar valami megtakaritas kene legyen...

En magam nem vagyok vallasos, de amig ez lightos, addig nem zavar. Pl a szexualitas ami nalam perverzebb dolgokat is takar, ne legyen emiatt tabu pl.

Gyerek jobb ha nincs. Majd tolem.

Alkohol es max fuves cigi NEHA. Pl havi 2x max amikor lazit a haverokkal (egy sorozes belefer hetvegente, de nem a mattreszegseg.)

A cigi nem zavar, szexi is tud lenni.

A kinezetre nincs egy zsanerem. Ami altalaban bejon az a hosszu haj, metalos bordzsekis fazon mondjuk, rajuk felfigyelek.

De a kozos erdeklodesi korok fontosabbak. Metal zene, hogy jarjunk koncertekre egyutt, fantasy, scifi konyvek-filmek, szeresse a szepirodalmat es verseket is. Romantika elony, szeretem ha tud bokolni es szeret is, kifejezni az erzeseit mind szoban mind tettben, erintesben. Oszinte. Nem baj az ha kicsit szabadszajubb, ha tud csipkelodni huzni az agyam, de nem megy at tiszteletlensegbe. Inkabb intro csondes strong silent type, de ha kell azert ki tud allni magaert, eros szemelyiseg.


Kb ennyi:) amugy van parom es a leirasnak eleg sok mindenben megfelel, bar nem mindben persze.


25/l

2019. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Kor: 26 vagyok, szóval a környéke. 18-38.


Nem: Nő legyen.


Szexuális irányultság: Hetero, de ha tényleg választani lehet, akkor bi.


Legmagasabb végzettség: Nem érdekel, csak legyen normális munkája és szeresse.


Foglalkozás: Ugyanaz, mint az előzőnél.


Jövedelem: Ha lehet választani, akkor mindenki örülne egy milliomos jövedelmű társnak szerintem... :D Reálisabban nem szempont, csak ne szórja a pénzt. De azért 200-300 nettó nem hátrány.


Egzisztencia: (pl. legyen háza, kocsija, ...): Jó, ha vannak, de nem szempont.


Vallás: Ateista.


Gyerek előző kapcsolatból: Esélytelen.


Alkohol fogyasztás: Normális keretek között, mértékkel.


Drog fogyasztás: Max néha fű, de inkább az se.


Dohányzás: Esélytelen.


Magasság: Lényegtelen. 150-200 cm.


Súly: Magasságról függ.


Test típus: Bejönnek a vékonyabb és a teltebb nők is. A lényeg, hogy legyen egyben és tudja, hogy mi áll jól.


Hajszín: Legyen változatos. Alapvetően a barna haj tetszik a legjobban, de bejön, ha valaki rendszeresen új hajat csinál és kipróbál különböző színeket, akár kéket vagy zöldet is.


Hajhossz: Általában hosszú.


Szemszín: A legtöbb barátnőm barna szemű volt, az utóbbi években volt 2 lány, akik kék szeműek. Nem annyira számít.



Belső tulajdonságok: (itt ez kifejtős:D ): Érdeklődő, intelligens, érett gondolkodású, de azért valamilyen szinten legyen gyerekes, ha lazább dolgokról van szó. Nyitott, ne féltékenykedjen, a szexben vállaljon be mindent, legyen hobbija, sportoljon, de ne megszállottan. Szeressen olvasni, érdekelje mindenféle zene és film. Ne legyenek komplexusai.

2019. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Kor: 25


Nem: nő


Szexuális irányultság: biszexuális


Legmagasabb végzettség: egyetem


Foglalkozás: orvos


Jövedelem: minél több, annál jobb


Egzisztencia: legyen háza uszómedencével


Vallás: ateista


Gyerek előző kapcsolatból: nem


Alkohol fogyasztás: csak mértékkel


Drog fogyasztás: nem


Dohányzás: nem


Magasság: 170cm


Súly: 57kg


Test típus: homokóra


Hajszín: barna


Hajhossz: vállig érő


Szemszín: barna


___Saját___


Mellméret: C


Tetoválás: nem


Lenyeli: igen


39F

2019. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Oké, életemben nem gondoltam hogy egy ilyen kérdéssorra válaszolni fogok, de épp utazok, szóval what the hell.


Kor: 19-25


Nem: Nő


Szexuális irányultság: hetero / bi


Legmagasabb végzettség: Idővel legalább egyetemi, értelmes szakon (én rangos külföldi egyetemeken dolgozom...)


Foglalkozás: Ami neki szimpatikus, vállalkozótól akadémiai, tanácsadó, kormányzati, supranational body, NGO, research, stb. Mindenképpen valami értelmiségi, és a világot jobb hellyé tevő dolog.


Jövedelem: Mondjuk 30 éves korára min nettó 3-4-500e (magyar viszonylatban), hogy legalább valamennyire kiegynelített legyen, mert sok lányt zavar ha a párja többször annyi keres.


Egzisztencia: (pl. legyen háza, kocsija, ...): mindegy.


Vallás: ha lehet ez ne legyen túl jelentős az életében...


Gyerek előző kapcsolatból: nope


Alkohol fogyasztás: mértékkel


Drog fogyasztás: nagyritkán max.


Dohányzás: nope


Magasság: 160-180 cm


Súly: Magasság centi mínusz 120. :D


Test típus: Vékony. Csak és kizárólag.


Hajszín: mindegy.


Hajhossz: minimum középhosszú


Szemszín: mindegy


Belső: nagyon sokféle lány vonzott már, teljesen szubmisszív tinitől egészen céltudatos, sikeres nőkig. A legutóbbi hosszú kapcsolatom ezek keveréke volt. Fontos a közös hullámhossz szexuális téren és az élet apró területein. Én rengeteget utazom, extrémebb helyekre is, tehát ha ilyesmire nyitott, az tök jó. Igazából járja a maga útját, nem vagyunk összenőve, de amikor együtt vagyunk, akkor szűnjön meg a külvilág. Képes legyen őszintén vonzódni és nyitni. Azt hiszem dióhéjban ennyi.


30/F

2019. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Ha kritériumok alapján “lehetne”? Azok alapján választunk. Legalábbis én.


Kor: 25-35

Nem: férfi

Irányultság: hetero

Legm. végzettség: egyetem

Foglalkozás: mindegy, csak sokat keressen(de pár példa: cégtulajdonos, vállalkozó, pénzügyes, mérnök, orvos viszont inkább ne, mert szar az időbeosztásuk)

Jövedelem: magas

Egzisztencia: nem kell hogy háza legyen, de azért kocsi, szülőktől független albérlet legyen, de ha családot akarunk alapítani, tudjon/tudjunk venni valami szép házat

Vallás: ne legyen vallásos, hülyeségnek tartom, viszont egy megfelelő erkölcsi értékrend, kulturált, tisztességes viselkedés fontos

Gyerek előző kapcsolatból: ne legyen

Alkohol: alkalmanként

Drog: kizárt

Dohányzás: kizárt

Magasság: 170-185 cm

Súly: mindegy, csak túlsúlyos/csontos ne legyen

Test típus: átlagos vagy sportos

Hajszín: világosbarna, szőke, esetleg vöröses(szeretem az északi típusú embereket, én is az vagyok)

Hajhossz: rövid

Szemszín: kék, zöld, de a barna sem kizárt

Belső tulajdonságok: értelmes, figyelmes, humoros, nem túlzottan érzelmes-romantikus-nyálas(én sem vagyok az), szeret kényeztetni, szorgalmas, munkában és háztartásban is, és még sokmindent lehet sorolni..U.i: domináns a szexben és nagy a farka, nekem ez nagyon fontos :D


23N

2019. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!