Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Mennyire fontos számotokra az alábbiak, (pontozzátok 1-10ig) valamint milyen nektek az ideális partner?

Figyelt kérdés

Mennyire számít...

- a külső? Testalkat, arc, haj stb

- a megjelenés? Milyen ruhákat preferáltok?

- belső tulajdonságok

- a humor?

- a kor?

- hogy legyen munkája?

- a pénz?

- hogy legyen saját lakása, gáz hogyha még szüleivel lakik?

- hogy legyen saját autója

- hogy tapasztalt és jó legyen a szexben?

- a hancurléc mérete?

- Kizáró ok ha sok csaja volt előtted?

- Kizáró ok ha még szűz?

- Kettőtök városa közötti távolság?


Jó hosszú válaszokat kérek!



2013. dec. 15. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

10- a külső? Testalkat, arc, haj stb

10- a megjelenés? Milyen ruhákat preferáltok

10- belső tulajdonságok

8- a humor

8- a kor

9- hogy legyen munkája

?- a pénz?

8- hogy legyen saját lakása, gáz hogyha még szüleivel lakik?

7- hogy legyen saját autója

7- hogy tapasztalt és jó legyen a szexben?

7- a hancurléc mérete?

jobb ha kevesebb- Kizáró ok ha sok csaja volt előtted?

nem- Kizáró ok ha még szűz?

bizonyos határig- Kettőtök városa közötti távolság?

2013. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

- 3 (szem:10), 6, 10, 8, 8, 4, 2, 1, 1, 4, 1, 1, 1, 8.


A pontozásom :

1 nagyon nem számít

10 nagyon számít.

2013. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jószándékulag szólok hogy a hosszú kérdéseket gyakran el se olvassa a nép de ha hosszú választ vársz akkor neki sem állnak pötyögni
2013. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

9- a külső? Testalkat, arc, haj stb - erős, férfias.

8- a megjelenés? Milyen ruhákat preferáltok? - normális.

10- belső tulajdonságok

10- a humor?

10- a kor?

8- hogy legyen munkája?

2- a pénz?

7- hogy legyen saját lakása, gáz hogyha még szüleivel lakik? - attól függ, hány éves. 30 évesen már legyen saját lakása.

1- hogy legyen saját autója

10- hogy tapasztalt és jó legyen a szexben?

7- a hancurléc mérete?

- Kizáró ok ha sok csaja volt előtted? - attól függ, mennyi az a sok.

- Kizáró ok ha még szűz? - nem, de előny, ha nem az.

9- Kettőtök városa közötti távolság?

2013. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

- a külső? Testalkat, arc, haj stb - 7-8 inkább ápolt legyen

- a megjelenés? Milyen ruhákat preferáltok? - 7 ne csőnaci meg izompóló, ez a lényeg

- belső tulajdonságok - 10 ez azért fontos

- a humor? - 9, mivel én is az vagyok nekem sokat számít

- a kor? - ? Nem a kora alapján ítélem meg hanem az érettsége alapján

- hogy legyen munkája? - ha nem tanul és van munkalehetőség akkor jó pont

- a pénz? - nem kell milliomosnak lenni de ne a szülei tartsák el

- hogy legyen saját lakása, gáz hogyha még szüleivel lakik? - miért lenne gáz? ennyi idősen nem sokaknak van saját

- hogy legyen saját autója - ez sem feltétel

- hogy tapasztalt és jó legyen a szexben? - ha nem tapasztalt ki lehet képezni

- a hancurléc mérete? - ne legyen nagy

- Kizáró ok ha sok csaja volt előtted? - ez attól függ, mi a sok?

- Kizáró ok ha még szűz? - nem

- Kettőtök városa közötti távolság? - nem a távolság számit, hanem mennyit tudunk együtt lenni

2013. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-Külső: Nem igazán számít a testalkat, ez legyen mondjuk egy 7-es.

-Megjelenés: Kb. azon a szinten mozogjon, mint én, tehát ne a kínaiból összetúrt ruhákba járjon, ez legyen 9-es.

-Belső tulajdonságok:én kicsit "bunkó" típus vagyok, szóval ezt a vonalat hozhatja :D a hűség,bizalom,őszinteség viszont 10-es!!!

-A humor nálam sokat számít, mivel én is poénkodós vagyok, de ez csak 9-es.

-A kor nem feltétlenül számít, de nálam csak az 5-6 év korkülönbség férne bele, a tag javára, ez legyen mondjuk 8-as.

- ha abban a korban van, illetve suliból már kimaradt, de nem tanul tovább, akkor azért munkája legyen. 8 pont

- Nem számít a pénz, én nem szeretek ajándékokat sem kapni. 5 pont

-Nem gáz, ha nincs saját lakása és a szüleivel él.5 pont

-Busszal is eltudunk oda menni, ahova szeretnénk.5 pont

-10 pont :)

-Nem számít a méret, ha ügyes, 8 pont.

-nem kizáró ok, 7 pont

-Nem kizáró, a szüzességen lehet segíteni, 6 pont.

-Volt már távkapcsolatom, nálam kb. a 20 km fér bele. 10 pont


A barátom 5 km-re lakik, nem szűz, jó az ágyban, van saját kocsija, saját lakása, nem a szüleivel él, hanem a testvérével. Suliba jár, mellette dolgozik. Sportos és kigyúrt testalkata van. Belsőre olyan, mint én. Jó a humora. 20 éves. :)

17/L

2013. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, írjatok még!
2013. dec. 15. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

8 -a külső? Testalkat, arc, haj stb

8, igényes, tiszta, ne régimódi, elegáns, vagy sportos is jöhet, csak álljon jól neki, ne húzza fel nyakig a nadrágot- a megjelenés? Milyen ruhákat preferáltok?

10- belső tulajdonságok

7- a humor?

23-25 éves - a kor?

9- hogy legyen munkája?

7- a pénz?

ha egyetemre jár, nem gáz, de +pont a saját lakás- hogy legyen saját lakása, gáz hogyha még szüleivel lakik?

6- hogy legyen saját autója

9- hogy tapasztalt és jó legyen a szexben?

8- a hancurléc mérete?

1- Kizáró ok ha sok csaja volt előtted?

8- Kizáró ok ha még szűz?

attól függ mekkora.. megoldható az ingázás- Kettőtök városa közötti távolság?

2013. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:

Mennyire számít... (1: legkevésbé sem, 10: mindennél fontosabb)

- a külső? Testalkat, arc, haj stb.: 10/6. Nem igazán a külsőre megyek, de nem hátrány, ha találok rajta valamit, ami kifejezetten tetszik.

- a megjelenés? Milyen ruhákat preferáltok?: 10/3. Nem nagyon érdekel, de azért ne járjon szakadt és feltűnően egymáshoz nem passzoló cuccokban. Répagatya, köldökig kivágott felső kizáró ok. A legjobb az átlagos vagy a rocker öltözet.

- belső tulajdonságok: 10/10. Ez az, ami mindennél fontosabb az értékrendemben, ez alapján szeretek meg valakit, onnantól kezdve lehet akár kövér, sovány, magas, alacsony, szőke, barna, fekete, vörös, nem érdekel.

- a humor?: 10/8. Szeretem, ha egy srácnak jó humorérzéke van, és ez nem abból áll, hogy mondogatja a különféle vicceket (elég nehéz nekem új viccet mesélni, a legtöbbet ismerem), hanem mondjuk szellemes szóviccekből, kiforgatásból, ami akkor, abban a helyzetben tényleg odaillik.

- a kor?: 10/2. Azért nálam sokkal (több mint 5 évvel) fiatalabbal már nem jönnék össze, felfelé nincs ilyen korhatár. Volt már fiatalabb barátom/kiszemeltem, de a többség azért mégiscsak idősebb volt.

- hogy legyen munkája?: 10/3. Nem nagyon érdekel, maximum annyiból, hogy ez mennyire befolyásolja a találkozásaink gyakoriságát és minőségét.

- a pénz?: 10/2. Nem érdekel a pénze, nekem is van. De azért jól tud esni egy-egy italmeghívás vagy apró ajándék.

- hogy legyen saját lakása, gáz, hogyha még szüleivel lakik?: 10/1. A legkevésbé sem érdekel, hol lakik, saját lakásban vagy a szüleivel.

- hogy legyen saját autója: 10/1. Nem lényeg. Nekünk van autónk, de azt sem tudom, mikor ültem benne utoljára (na jó, de: szeptember elején). Megszoktam a tömegközlekedést.

- hogy tapasztalt és jó legyen a szexben?: 10/4. Nem hátrány, de nem bemeneti feltétel. Az exeim fele szűz volt, továbbra sincs gondom azzal, ha valaki szűz, sőt, a kezdeti nehézség után talán még jobb is, mindenféle kíváncsiságukat ki merik próbálni. :)

- a hancurléc mérete?: 10/5. Nem hátrány, sőt... De ha szeretek valakit, akkor térdig érővel vagy 10 centissel is szeretem.

- Kizáró ok ha sok csaja volt előtted?: Nem. Az a fontos, ami most van, nem az, ami volt.

- Kizáró ok ha még szűz?: Mint említettem, egyáltalán nem.

- Kettőtök városa közötti távolság?: 10/6. Korábban alacsonyabb értéket adtam volna meg ide, de azóta túl vagyok pár távkapcsolaton. Nem kifejezetten kényelmes a dolog, de meg lehet oldani.


23/L

2013. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!