Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni a csajoknál, pedig szemének velem. Hogy lesz barátnőm? 24F

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd a csajok kezdeményeznek nálad, ha akarnak.
2019. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy kezdeményezel.


Amúgy régebben nem kezdeményeztem mégis évente 1-2 csaj mindig betalàlt, lett belőle 3 barátnő és olyan 5 egyéjszakás.


No de a lényeg, hogy ne legyél beszari, mitől félsz? Ha visszautasít na bumm, lesz másik, még akkor is ha nem veszed észre. Menj oda tét nélkül, ne akarj semmit.


Másik módszer amit én használtam, hogy minden idegenhez úgy mentem oda mintha 100 éve ismerném és máris eltűnt az a kényelmetlen kellemetlen, furcsa érzés.

2019. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ugyanígy folytatod tovább, kérdező, akkor sehogy.
2019. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz, akkor sehogy
2019. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz? Mi lehet a legrosszabb ami történhet? Max elküld, és? De most komolyan, miért kell félni egy lánytól? Ne legyél már gyáva..
2019. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez amire nem tudok rá jönni még annál se merek kezdeményezni akinek tudom bejövök
2019. máj. 20. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig rájöhetnél, mert ez így nem lesz jó..
2019. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó de mit csináljak
2019. máj. 20. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, írj.
2019. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!