Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Szóval előző munkahelyemen volt egy lány, aki már akkor is tetszett effektíve, de akkor még meg volt kötve a kezem értsd akkor volt barátnőm (most nincs). Szóval az előző munkahelyemről ő korábban elment mint én, illetve a cég is csődbe ment , de ez más téma.... a lényeg , hogy mindig is gondoltam, hogy megkeresném a lányt, de nem találtam. Ellenben most úgy derült égből villámcsapásként a hétvégén effektíve ő talált meg egy másik oldalon, aztán bejelöltem facebookon.


És a lényeg itt kezdődik, szóval nem tudom gáz e ha ráírok facebookon , még sose csináltam ilyet , de szerintem bánnám ha legalább nem próbálnám meg. Nem valami kamu dumával, hanem amolyan kiterítem a lapokat típusú dolgot.


Nem , még nem beszéltem vele, igen még mindig tetszik, és igen régen is valószínű már beszéltem volna vele, de akkor ez még nem volt lehetséges.


29F


2019. máj. 20. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
ne
2019. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Effektíve ne írj rá, mert effektíve el fog küldeni a bús pichába, ha meglátja, hogy 3 mondaton belül 6x leírod, hogy "effektíve". Irtó magyartalan, zavaró, és primitív.
2019. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Effektív írj
2019. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Effektíve annyi esélyed lenne, mint mókusnak az erdőtűzben.
2019. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szúrta a szemem :'D Az utolsó mondatod is elég gyerekes. :D


Igazából én azt nem értem, hogy hogy lehet ez kérdés egy 29 éves férfinál? Ha tetszik, írj rá és kész!

2019. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!