Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért nem veszitek észre azt a valakit, akivel érdemes is lenne foglalkoznotok, miért olyanok után sóvárogtok, akik nem foglalkoznak veletek?

Figyelt kérdés

Azt hittem, ezt nőtársaim csinálják inkább, de most tapasztalom ezt egy pasinál.

Mostanában elég sokat találkozunk, emberileg biztos kedvel is, de nem veszi a jeleim, ezért hallgathatom, mennyire nem talál senkit. És én ott vagyok mellette, de észre se vesz nőként.

Még mielőtt a külsőségekre térne valaki, teljesen vállalható vagyok szerintem. :)

Viszont nyíltan nem szeretnék vele beszélni erről, ha ennyire nem vesz észre. :-(

Egyszerűen csak az ok érdekelne, miért nem néznek az ilyen pasik maguk körül szét?


Bocs, ha túl általános. A találgatások is érdekelnek. :-)


(a szex témaköt azért, mert népszerűbb és nem lenne kizárt..)


25+N



#szex #ismerkedés #tarskeresi problémák
2019. máj. 20. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
A férfiak sokszor nem értik a jeleket, ha nem mondjuk hogy mi van akkor nem tudják. Én beszélnék azért vele.
2019. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Ez kb olyan, hogy a Nők többsége ugyanígy nem vesz észre egy átlagos pasit. Sokban hasonlítunk egymásra nők - férfiak. Szerintem nem vagy az "esete". Vagy túl jónak talál magához. És nem mer nyitni feléd.

47Ffi

2019. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem jössz be neki és kész.
2019. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem sóvárgok soha senki után. :D

Számomra a párkapcsolat nem egy eszköz, aminek segítségével boldogságot szerezhetek, mivel alapból boldog vagyok attól függetlenül, hogy van e barátnőm vagy nincs.

Tehát akkor mégis miért kéne olyannal párkapcsolatba állnom, aki amúgy nem tetszik?

Így mindig megmarad az esélye, hogy találjak olyat, aki amúgy nagyon tetszik. Ha meg nem találok, az se probléma. Semmi sem probléma. A probléma akkor jön létre, amikor létrehozod. :D

2019. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Cseréld fel a nemeket, erről szóltak a fiatalkori éveim. :)

Egyszerűen csak barátként tekint rád es kész.

Mondjuk én anno nem voltam rest és belekérdeztem, barátzóna. :D


De hátha, kérdezd meg. :)


40F

2019. máj. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Amit átlagban észre szoktunk venni a jelek kategóriából, az a flört/érintés.

32/f

2019. máj. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Hívd meg egy kávéra, azt talán észreveszi.
2019. máj. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Sokan azt gondolják, hogy aki szép, csak azzal érdemes foglalkozni.
2019. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Na jelekről annyit, hogy annak idején az egyik haveri társaságomban volt egy nő, független volt, páran "haza is kísérték" a szórakozóhelyről, többek között egy haverom is, nem is egyszer. Aztán egy beszélgetésnél haver benyögi, hogy nekem is meglehetett volna, csak nem vettem észre a jeleket. Nekem ne jelezgessenek, mondják meg kerek-perec, hogy ismerkedni akarnak, egyéjszakást akarnak, vagy semmit nem akarnak, takarodjak a búsba!
2019. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 LazyJones ***** válasza:
43%
Hagyjátok a jeleket a francba, írd fel egy táblára, szögeld fel a homlokára, akkor meg fogja érteni. Ha azt várod, hogy két mosolyból, egy szempilla rebegtetésből meg a ciklámen felsőd gallérjából leszűrje, hogy kell otthonra szalonna a pörchöz, nagyon sokat fogsz még csalódni.
2019. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!