Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Miért nem veszitek észre azt a valakit, akivel érdemes is lenne foglalkoznotok, miért olyanok után sóvárogtok, akik nem foglalkoznak veletek?

Figyelt kérdés

Azt hittem, ezt nőtársaim csinálják inkább, de most tapasztalom ezt egy pasinál.

Mostanában elég sokat találkozunk, emberileg biztos kedvel is, de nem veszi a jeleim, ezért hallgathatom, mennyire nem talál senkit. És én ott vagyok mellette, de észre se vesz nőként.

Még mielőtt a külsőségekre térne valaki, teljesen vállalható vagyok szerintem. :)

Viszont nyíltan nem szeretnék vele beszélni erről, ha ennyire nem vesz észre. :-(

Egyszerűen csak az ok érdekelne, miért nem néznek az ilyen pasik maguk körül szét?


Bocs, ha túl általános. A találgatások is érdekelnek. :-)


(a szex témaköt azért, mert népszerűbb és nem lenne kizárt..)


25+N



#szex #ismerkedés #tarskeresi problémák
2019. máj. 20. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Ezek a "nagy női jelek". Férfi agy egyszerű mint a bot ilyen téren. Írj rá hogy unatkozol és nem lenne-e kedve kajálni vagy meginni valamit. Így talán az se lesz gáz ha nemet mond, és az se ha elmegy és nincs semmi.

Amúgy mik azok a nagy jelek? Túrod a hajad, nyaldosod/harapdosod a szád, mutatod a nyakad, elkapod a tekinteted vagy épp szemezel vele,felé áll a lábad, nevetsz a viccein?

Azért ezek nem nagy jelek, tekintve hogy 3-4 dolgot felém átlagban csinálnak a lányok, én fel se veszem ezeket annyira általános dolgok.

2019. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Oké, nem talál senkit, de te meg nem jössz be nem vagy az esete és nem fog rádfanyalodni. Hiába tetszel magadnak, neki nem kötelező, hogy az jöjjön be. És ez még csak a külső, amiről szó volt.
2019. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

11: Pedig azért ezek működnek én úgy vélem. :) Nekem az előző barátnőmmel (most nincs) amikor randiztunk figyeltem meg, hogy az első talin nem volt semmi. A másodikon már láttam rajta, hogy jobban izgul és zavarban is van egyre jobban. A harmadikon ültünk a padon sétálóutcában, beszélgettünk ezerrel, a harmincadik haj hátráigazításnál feladtam a számolást xD Engedte, hogy közeledjek, átkaroltam finoman. Aranyos volt nagyon :)

Randi végén, szájra pusziból csókolózás lett, többi meg a történelem része. :)

2019. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem jössz be neki haverságnál többre, pont. Külsőben sem mindenkinek egy az esete. Emberileg kedvelni valakit meg marha kevés egy kapcsolathoz.

De ha nagyon kétségbe lesz esve, egy dugásra valószínű bepróbálkozik majd. Már alapozza is a siránkozásával, csak nem veszed észre, hogy mire megy ki. ;)

2019. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha bejönnél neki már lépett volna. Nem neked panaszkodna.
2019. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. :-)

van bennük sok igazság.. :-/

2019. máj. 21. 20:29
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!