Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az általános elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az általános elképzelés egy hármas felállású szeretkezés lelki és érzelmi oldaláról?

Figyelt kérdés

Mert, én valahogyan így képzelem el, egy pár érzelmi hozzáállását egy hármas szeretkezéshez:

[link] [link]


2019. máj. 21. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább olyat nézz, ahol két nő van! Keress rá, hogy couple seduce teen például!
2019. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Egy normális pár aki szereti egymást úgyse megy bele ilyenbe. Meg sem fordul a fejükbe ilyen, hogy 3-as.
2019. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez beteg.
2019. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Kétlem, hogy egy ilyen kapcsolatban beszélhetünk egyáltalán érzelmi és lelki oldalról. Úgy tudom elképzelni, hogy "unatkozom, unom veled is, kéne valami új, de jó lenne, ha te is megmaradnál, bsszunk nyíltan valakivel, hátha"


Ha nekem vannak érzelmeim egy férfi felé és az az érzelem a szeretet-szerelem-vágy, akkor el sem tudom képzelni, hogy más hozzámnyúljon.

2019. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az általános elképzelés olyan, amint fentebb olvashattál: Ha az embereknek nem jön be, akkor élből elutasítják és általánosítanak olyanokat, hogy hármasnál biztos nincsenek érzelmek, mert nekik nem jön be.

A való életben egyrészt vagy olyan, mint a videóban, vagy mozgalmasabb. Érzelmi téren változó, hogy kit és mi indít be.

2019. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!