Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele, ha valószínűleg zárkózott, és személyes beszélgetésre nincs túl sok esély?

Figyelt kérdés
Kollégák vagyunk, de nem egy helyen dolgozunk. Régebben láttam őt első ízben egy össz-munkahelyi értekezleten, képzeljetek el egy tipikus csendes lányt, egyedül üldögélt, a telefonját nézegette, és még azokkal sem nagyon beszélt, akikkel közeli munkakapcsolatban áll. Pár napja megint volt egy megbeszélés, akkor is kb. ugyanilyen visszahúzódónak tűnt, a program előtt ugyanúgy szótlanul ücsörgött, később csatlakozott ugyan a csoportunkhoz, de nem nagyon szólt senkihez, mi beszélgettünk, ő megint csak hallgatott. Amikor kicsit tisztább lett a levegő, bemutatkoztam neki, mert még nem találkoztunk ilyen formában, próbáltam vele beszélgetni, válaszolgatott is (ahhoz képest még talán bőven is, hogy addig soha nem hallottam a hangját), viszont mosolygott, csak mivel én is nehezen tudok feloldódni az általam kevéssé ismert emberek társaságában, így nekem is bonyolultabb volt. Aztán jöttek-mentek az emberek, és ő is eltűnt, a végén csak annyit láttam, hogy többek között ő is elmegy az épületből. Szeretnék vele jobban megismerkedni, de mivel személyesen nem nagyon találkozunk, maradna a net. Facebookon megtaláltam őt, de nem tudom, mit írhatnék neki, ijesztő sem akarok lenni, és teljesen tanácstalan vagyok.

2019. máj. 21. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
"Szia Juli! Emlékszem rám a hétfői megbeszélésről? Szívesen találkoznék veled máskor is, ha van kedved valamikor meginni egy kávét? :) üdv: Feri"
2019. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Igen, én is gondoltam ilyesmire, csak attól tartok, hogy ez így túl direkt lenne. Nem tudom, hogy ha valóban zárkózott, akkor erre hogyan reagálna, viszont más mód meg nem igazán van, hogy találkozzunk, csak így, ha elhívom valahová. Jobban szeretném, ha spontánabbul alakulhatna a dolog, eleinte inkább barátkozós jelleggel, csak az a baj, hogy ez így valószínűleg nem menne.
2019. máj. 21. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha máshogy nem megy, akkor direktbe érdemes... Legalább kiderül, hogy neki szimpatikus voltál-e.

Nézd, ha ilyen nebántsvirág, akkor meg később is csak a kínlódás lesz vele.

2019. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak ilyenkor mindig azon agyalok, hogy vajon mivel teszek jót vagy rosszat. Sajnos túl sokat nem beszéltünk, így nem tudom, ennyi alapján szimpatikusnak tarthat-e, meg hogy az a pár mondat elég-e ahhoz, hogy randira hívhassam.
2019. máj. 21. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha szakmailag kérdeznéd vmiről? Elmondanád, h sorba kérdezel mindenkit, és mivel ő is ott volt tőle is érdekelne a véleménye. Igaz, nem egy mély ismeretségben vagytok, de úgy véled segíthetne az ő véleménye is. Stb. stb.

Vagy ez meg már nagyon távolról indul? ... Nem tudom, minden esetre vmi közös van, innentől te irányítod, h közben mennyire mutatod meg magad ill. a szimpátiád.

Hmm? :)

2019. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, így is gyanús lennél, de nem annyira konkrétan, mintha ráírnál, h szia szimpi vagy, etcetera.. :) Nekünk nőknek ennyi elég, megvan a lágyság, a finom közelítés, még sincs az emberlánya konkrétan letámadva. Éértem? :))
2019. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!