Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek azok a "nyomi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek azok a "nyomi, szürke egér" lányok?

Figyelt kérdés

Sokszor írják ezt itt, és kicsit érthetetlen, mire gondolnak.


Mindenki, aki nem bulizós instalány?


Mindenki, aki nem sminkel és öltözik kihívóan?


Mindenki, aki introvertált, mindegy a külseje?


Mindenki, aki "csak" átlagos? (tehát szép arc, nem rossz alak, de nem magamutogató)


Férfiaktól és nőktől is olvastam már ezt a kategorizálást itt, de nem értem, ki mire gondol.

Egyszer fejtette ki valaki, hogy "a nyomi lány lényegében az a lány, aki nem néz ki qrvának, kicsit zárkózottabb és nem partizós, és sokat olvas"


Na már most:

25-30 környékén a többség már megkomolyodik (főleg, ha közben anya is lesz), a munkahely sokaknak nem engedi a "most jöttem az út széléről" viseletet, lassan el is szoknak tőle. Ill a környezetemben (egyetem) korosztályfüggetlenül szinte mindenki szívesen olvas.


Akkor a "nyomi lány" valami ilyen lány lenne?


[link]


2019. máj. 22. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az insta hercegnők szerint kb azok szürke kisegerek, akik nem pózolnaky szelfiznek az instán facen, nem kenik bohóccá magukat, nem járnak a sztárbáxba, se a lírójba, stb.
2019. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
ha ilyen egy nyomi lány, akkor pont őket keresem barátnőnek
2019. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már megint egy leírás a "nyomi" lányokról, majd egy kép egy kb topmodell csajól... Ennek mi értelme van? :D
2019. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem, banyeg.

A "nyomi" lányokkal nem az a baj, hogy olvasnak... hanem az, hogy pl. csak ilyen Szürke ötven árnyalata meg vámpíros-álompasis könyveket olvasnak, aztán osztják az észt, hogy ők milyen egyéniségek (mint több tízezer társuk).

Fikázzák azokat a csajokat, akik ne adj isten, egy kis alapozót vagy korrektort használnak, vagy csinosabb ruhában járnak, mert "a belső a lényeg, nem a külső". Ennek megfelelően bozontos szemöldökkel, pörsenéses arccal, kinyúlt ruhában járnak, de közben arról álmodoznak, hogy eljön értük a kockás hasú félisten pasi valamelyik nyálas regényből (érdekes módon ilyenkor már számít a külső).

2019. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Miért zavar, ha valamikor véletlenül nem a férfiakat kritizálják?
2019. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

"Nyomi szürke egér lányok": Nem különösebben szépek viszont nem is túl csúnyák, az arcuk teljesen átlagos, szinte már jellegtelen, a személyiségük annyira "semmilyen", hogy egyszerűen még jellemezni sem tudod. Az a típus, akiről látod hogy nőből van, akár vonzó is lehetne, de a személyisége és a stílusa miatt meg sem fordul senki fejében az, hogy akarjon tőle valamit.

Ja, és az illusztráción levő lány nagyon nem ilyen.:)

2019. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Olyan semmilyen, átlagos bölcsész alkat, arc, dögunalom, férfi párja is megvan ennek, de az jóval rosszabb, egy szürke kisegér csaj lehet vonzó, főleg ha szerez egy kis önbizalmat, egyéniséget, a luzer férfiak viszont mindig is luzer férfiak lesznek.
2019. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok, de szeretek Instázni. Bár tény, hogy nem egy falatnyi kis ruhában fotózom magam, ha épp magamról teszek is fel képet.


Szóval szerintem nem lehet általánosítani. A fénykép is beállított, szerintem kapna vagy 1000 lájkot Instán, csak nem #fitnessgirl, hanem #reading hashtaggel.

2019. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

A szürkeegér lány nemilyen. Vegyél egy átlagos végzős évfolyami tablót (vagy idősebb nők esetén mondjuk munkahelyi telefonkönyvet), rakd a nőket sorba kinézet szerint, és vedd le a sor felső harmadát-felét. A maradék fél a szürke egerek csapata, akiket nem tennél a sor elejére felületes első pillantás alapján...

Ez amit betettél olyan, amilyennek az amerikai filmek mutatják a szürke nőket, menőcsaj, nem kihívó ruhában, nem kihívó sminkkel, átlagos környezetben, de azért látszik első felületes pillantásra is, hogy jócsaj...

2019. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem fogok példát mutatni, mert ismerősök közül tudnék, és nem akarok senkit megbántani meg kiteregetni.


De nem, akit te linkeltél, az senki szemében nem lenne szürke egér nyomi lány szerintem.


Én azokat a lányokat tartom "szürke egérnek", akiknek - nagyjából függetlenül a testi adottságaiktól - semmi érzékük nincs arra, illetve nem tanulták meg, hogyan legyenek nők.

Nehéz ezt konkrétumokban megfogalmazni, de én pl. az ismerőseimnél a bölcsész lányok között látok sok ilyet. Ránézel, beszélsz vele, és nem azt érzed, hogy egy nőt látsz, hallasz, hanem csak hogy egy embert. És tényleg kisebb részben függ az adottságoktól ez szerintem, mert az én ismerőseimnél több is olyan, hogy amúgy semmi gond se az alakjával, se az arcával, csak egyszerűen nem sugárzik belőle semmi nőiesség, valahogy túl "egyszerű" rajta minden.

2019. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!