Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 év közötti férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti férfiak, mennyire lenne zavaró számotokra, ha a barátnőtöknek extrém, szokatlan öltözködési stílusa lenne?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az mit jelent, fején hordja a bugyit vagy hogy?:D
2019. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
Bejönne :D
2019. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyesmik:


pastel goth:


[link]


[link]


[link]


Fairy kei:


[link]


[link]


Sweet lolita:


[link]


[link]


Egyéb:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. máj. 22. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem személy szerint ezek a dolgok nem tetszenek.Amolyan szükségtelen sallangként érzékelem, aminek az élethez nem sok köze van, mint inkább pótcselekvés.


Ezt ne vedd magadra, ez csak a személyes magánvéleményem.

2019. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem lenne a barátnőm. Konkrétan vállalhatatlan az utcán. Maximum néha szerepjátéknak elmenne, de ennyi.
2019. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom értelmezni a kérdést. Ha a barátnőm, akkor nyilván nem zavar, mert ha zavarna akkor nem lenne a barátnőm.
2019. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az első két stílus jöhetne, jó lenne madárijesztőnek a kertbe. A többi meg komolytalan, felnőtt nők gyerek szintre ragadva. Aki ilyen stílusban oltozik, sminkel stb. gondolom van elég gondja magával nap mint nap. nem hogy komoly kapcsolatot fenntartani, ápolni, nem beszélve gyermeknevelésről.


Nekem nincs az a pénz..

2019. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadó vagyok, igyekszem felülemelkedni a felszínességemen és prekoncepcióimon.


De ez azért sok. Talán az első alkalmanként, HA minden nagyon passzolna.

2019. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Gyerekes, nagyon. 16-18 éves korig esetleg elmegy.
2019. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szokatlan vagyok, és nagyon nem váltok ki vele tetszést.

bár nem a felsorolt irányzatokhoz tartozom, csupán azt viselem, ami nekem tetszik és kényelmes, mások véleményére nem adok. igazából nálam a külsőm az első és legnemesebb indok, amiért nem találok társat. büszke vagyok pedig rá, és nem szándékozom átváltozni :D szóval ez benne lesz. bár ez a lolita még cukinak mondható és nőiesnek :D

2019. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!