Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Extrém sértődékeny férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém sértődékeny férfi barát. Megoldás?

Figyelt kérdés

Már nem merek neki mondani semmit, mert folyton én vagyok a rossz.

Kedvelem, aranyos, ismerem egy ideje, személyesen ismerkedtünk meg.

Viszont már hiába kérem ezredszerre, chaten ne keressen, mert unok figyelni minden mondatomra, hogy nehogy ő valamit ne úgy értsen, aztán sértődés van akár napokra.

Nemrég megkért, küldjek el neki egy receptet. Mondtam, majd megcsinálom, és elküldöm, mert nem könyvből főzök, és nem tudnék most adagokat mondani, miből, mi mennyi, hogyan. Majd csinálom és leírom közben.

Ennek ellenére legalább 3-4 naponta megkérdezi, az mikor lesz. Most mondtam neki, hogy a jövő héten, mire megkaptam "Ne mondd, hogy nincs időd, tudom, hogy van"

Már kicsit elfáradtam ebbe, megmondtam, hogy "Azonnal szeretnéd most, vagy 2 nap múlva is jó lesz?"

Mire visszaírt: "Nem, nem azonnal."

Tudom, hogy most megint napokra sértődés van, ami már teljesen leszívja az energiáim.

Ha valami van, nem mondja meg egyenesen, kb mindent én puhatoljak ki, aztán ha nem vagyok jó gondolatolvasásból, vagy nem olyan jelet teszek a mondat végére, sértődés van.


Mi a fenét lehet tenni ilyen férfiakkal?


2019. febr. 17. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobni. Ez így megy, egy idő után annyi saját akaratod nem lesz, mint egy plüss macinak.
2019. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyon túlzás. Nem terveznék vele...
2019. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint egy gyerek. Van ilyen ismerősöm. Csak a farka után megy, illetve mindenkit érzelmileg manipulál.

Én nem foglalkozom vele, ilyen, ilyen is marad mondhatsz te bármit, vagy csinálhatsz bármit.


Legjobb ha te sem veszed szívedre vele kapcsolatba, ugyanis sosem lesz jó neki semmi. Tudod ha van rajta sapka azért, ha nincs rajta meg azért tipus...

2019. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tojd le. Mondd ki amit gondolsz, ne foglalkozz az érzéseivel, mert nem érdemes. Figyeld meg, amint azt látja, hogy nem tud manipulálni, hirtelen nem is lesz olyan hímes tojás.
2019. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sértődj meg te is. Mindenen. És látványosan. Azon is, hogy ő megsértődik.
2019. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!