Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen mellek elfogadhatóak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen mellek elfogadhatóak?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem is ilyenek, és hát eléggé elvesznek az önbizalmamból.



2019. máj. 23. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Nekem személy szerint nem tetszenek, de én csak egy vagyok a millióból. Biztos hogy vannak olyanok akiknek tetszik vagy olyanok akiknek kifejezetten ez tetszik.

23/F

2019. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Persze, nincs velük semmi baj.
2019. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez az a fajta mell hogyha bírom annak a személyiségét akihez tartozik akkor bomlok érte. Ha nem csípem a személyt akkor se undoridnék ilyentől csak nem igézne meg kivont kebellel
2019. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Nyugdíjas koráig ez lelóg majd a derekáig.
2019. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel nincs baj
2019. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém ugyan ennyire nem lóg, de van ekkora, így van esése.

Senki se panaszkodott még rá.

Nyilván az melltartóban is látszik, hogy nagy melled van, akinek meg van egy kis esze, az tudja, hogy nyilván nem fognak állóhelyzetben peckesen az égnek meredni a mellbimbók, mint egy A kosaras cici esetén.

Lehetne sokkal, de sokkal rosszabb is.

2019. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Szuperek, semmi baj velük.
2019. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:(
2019. máj. 23. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nagyon tetszik, mert szeretem a természetes és nagy melleket.


Emiatt ne legyen probléma az önértékeléseddel, hidd el, hogy sokaknak tetszik és senki sem tetszhet mindenkinek.Például vannak a szilikonos hölgyek ami sok mindenkinek tetszik, nekem meg egyáltalán nem.Én is sok nőnek tetszem, soknak meg nem.Nincs olyan ami mindenek felett álló szépség, egyéni ízlések vannak.

2019. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Továbbá még hozzátenném, hogy nekem az ilyen mellektől beindul az erekciós folyamat és ennél őszintébb bókot nem tudok.
2019. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!