Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi legyen sportos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi legyen sportos? Mennyire számít ez a nőknek?

Figyelt kérdés
Nem izomagyra gondolok, hanem olyanra akin látszik hogy nem egész nap a gép előtt tesped,hanem ad magára és foglalkozik az egészségével. Azért az első benyomásnál számít ez is nem? Gondolom hátrány nem származhat belőle,ha nem csont és bőr az illető. Nyílván nem ettől lesz barátnője, de dobhat az esélyein?
2019. máj. 23. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a valagam sportos a sok biciklizéstől. A testem többi része csont és bőr. Szeretem magam így. Mit számít, hogy másnak mi számít?
2019. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
A hüvelykujja jó, ha izmos a sok Deák Feri számolásától. 😁 Figyi, én futok heti 2-3x, hetente bringázok, teljesítménytúrázni is eljarok néha és nagyon ki nem néznéd belőlem. Nem vagyok teleszékelt búvárruha, de nem is vaságyastól 50 kg a 190 centihez.
2019. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nálam pozitív, ha azt látom, hogy valaki igen is ad az egészségére és foglalkozik magával

21/L

2019. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

2-es ez a deák feris mekkora szöveg :-D

A sportos, mozgásban gazdag életet élő nőknek nyilván fontos, a puhányaknak meg nem.

2019. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Most így hirtelen egy régi Gálvölgyi reklámparódia ugrott be a "a jó kávé legyen finom" "a jó kávé legyen olcsó" vitával.


Bár ennek most sok értelme nincs, csak jó érzés beszélgetést imitálni.


Amúgy a többségnek szerintem számít, habár azért sokan járnak nyüzüge (vékony és mozgásszegény) vagy tohonya (kövér és mozgásszegény) figurákkal is.


Bár sokan vannak akik talán eljárnának edzőterembe - ha nem a nyugat-európai árszínvonal élne ott is, mint mindenhol. Csak a fizetés marad el ettől valahogy mindig.

2019. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Inkább a kocsija legyen sportos.
2019. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a nagyon vékony és a nagyon elhízott nem tetszik. Ja meg a nagyon-nagyon kigyúrt se.

Szóval ha van valamennyi felesleg az nem zavar.

A két véglet (3) között gyakorlatilag bármi bejön a testet illetően, arányosan/szépen izmos, kicsit izmos, jobban izmos, átlagos, kicsit mackós, jobban mackós stb stb én nem tudom hány kategória van.

Ha látszódik hogy Ő jól érzi magát a bőrében akkor az a legvonzóbb.

Sok féle alkatú/testű pasi tetszett már.

2019. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Bocs hogy offolok, de kedves 2.!

Ha ha ha :D szerintem meg inkább a mutató ujja legyen sportos, ha érted mire gondolok...

22/N

2019. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Na és hogy ne csak offoljak; persze az mindig jó ha egy férfi ad magára (ahogy ez egy nőre is igaz), hiszen az még több közös programot tud adni egy párkapcsolatban, főleg hogy a sport endorfint termel és össze is kovácsol a pároddal. Vagy ha olyan mozgásforma ami valamelyikőjük számára új, akkor még tanár - diák jellege is van, ahol még újdonságokat is kipróbáltok. Én alapvetően a tánc szerelmese vagyok, az eddigi hapókáim harcművészeteket űztek, és én pl imádtam abba is belekóstolni. Szóval igen, mindenképpen szeressen sportolni, viszont mindegy milyen sport (nyilván attól is függ hogy milyen testalkat alakul ki), csak ne legyen a megszállottja (pl ha kondi, akkor ne a teremben éljen:D)


Szóóóval volt már vékonyabb, szálkás párom, aki jó magas is volt hozzá, imádtam. És volt kicsit tömzsibb, de jó erős hátú, "széles" barátom is, őt is imádtam. A lényeg igazából, hogy én ne legyek erősebb nála, érezzem, hogy mellette biztonságban vagyok, meg tud védeni. És ez sokszor a határozottságtól és magabiztosságtól, kiállástól függ, nem az izom mennyiségétől.

Ui.: a kerek fenék viszont sosem volt hátrány ;)

22/N

2019. máj. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen, dob az esélyein, nem is csak a kinézet miatt (mert van, akin nem látszik meg azonnal), hanem mert tudom, hogy odafigyel magára és az egészségére.
2019. máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!