Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Ősszel jött a munkahelyemre egy férfi, velem nagyjából egyidős. Nekem kezdetek óta tetszett, de semmi több, ő jött oda hozzám még karácsony előtt ismerkedni, azaz beszélgetni, mindig meghívott kávéra meg ilyen kis kedves gesztusok. Én meg lassan beleestem, és gondoltam a mai világban miért ne, már elhívtam találkozni, mire ő közölte, hogy nem lehet, mert van párja. Egy időre itt elföldeltük a dolgot, de 1 hónapja megint kezdett nagyon feltűnően kedves lenni, amikor csak lehetett körülöttem sürgött forgott. Aztán 2 pedig megkérdezte, hogy most mégse akarok-e vele találkozni? Én meg kérdeztem tőle, hogy szétmentek a párjával? Erre meg azt mondta, hogy igen. Meggondoltam azért, de találkoztunk, nagyon jó volt, kb sosem éreztem még ilyen jól magam senkivel. Erre ma mikor mentünk haza, akkor meg megkérdeztem, hogy ne kisérjem-e el valameddig, mert amúgy gyalog voltunk mind a ketten és egy ideig egyfele kell mennünk, hogy hazaérjünk. Erre meg mondta, hogy inkább ne, mert még vele él a régi párja, várjuk meg amíg elköltözik. De ha eleve szétmentek, akkor minek élnek még együtt ? Vagy ha még nem találtak megoldást szétköltözésre, akkor is miért baj ha engem látna az a nő? Nem úgy van, hogy szétmentek?
2019. máj. 24. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak szórakozik veled ne légy ilyen naiv ne,higyj el neki semmit mert úgy is csak átver!
2019. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szórakozik veled. Egy ilyen embernek azt sem szabad elhinni, amit kérdez.
2019. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen, játszik veled. Szívesen megdugna, csak anyu otthon meg ne tudja. Aztán ha te esetleg túl komolyan veszed, majd kávézik mással. Neki ez csak ennyi.
2019. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dhugni akar
2019. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!