Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 Éves lány vagyok, megismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 Éves lány vagyok, megismertem egy 32 éves pasit, aki csak szórakozik velem és nagyon fáj. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Találkoztam ezzel a 32 éves pasival,már az első perctől fogva jol éreztem vele magam,olyan vidám,elmentünk moziba,utána sajnos át mentem hozzá..és meg tettem,már ittam is kicsit,és át adtam magam neki,le feküdtünk sajnos,2 hétig nem láttam nem nagyon beszéltünk.mert a családjánál volt.2 hát múlva megint taliztunk,és csak sex,most én keressem őt írok neki sms-t de nem válaszol.. már 7 napja nem láttam,az utolsó mondata az volt amikor facebookon irt,mondtam neki hogy,testesül,lelkestűál a tied akarok lenni,erre ő azt mondta az nem lehet,ne mennyünk bele,de én meg szerettem őt.és nagyon hiányzik,és ő engem nem keress,de majd 2 hét mulva,mikor azt akarja akkor keres.én csak rá gondolok,és kapcsolatot akarok,de ő nem.. ő csak szorakozik velem..mindig azt mondja h a nővérévvel van és h nem ér rá..:( nekem nagyon fáj amit csinál velem..:'(( szorakozik az érzéseimmel..

#szorakoznak velem #de kiért
2013. jan. 22. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ne alázd meg magad azzal, hogy nő létedre futsz utána, mikor ő a tudtodra adta, hogy nem kellesz neki! Lehet, hogy nem a nővérével van, hanem a feleségével és a gyerekeivel! Hagyd békén, ne keresd, és ha esetleg ő próbálná meg felvenni veled a kapcsolatot, zárkózz el!
2013. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Legyen már benned tartás és szard le. Nehogy még puncsolj neki, mert csak dugásra kellesz neki.
2013. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Csak szexre használ ez egyértelmű.

Nem lesz vele másmilyen kapcsolatod.

Ha legközelebb keres akkor küld el a fenébe.

2013. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
46%
Nos, ne haragudj, hogy ezt mondom, lehet nem érdemled meg, de alapjában véve, ti Nők ilyen hülyék vagytok. Gondolkozz! Persze, az érzéseidnek nem parancsolhatsz, de könnyebb lett volna az elején megállni a dolgot, minek adtad magad oda olyan könnyen? Most vállald a következményeket, majd tanulsz belőle.
2013. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen tudom,és futok utána.. mint egy óvodás... irok neki sms-t nem reagál,irok neki facebookon semmi.. de már nem akarok vele beszélni amiket mondott,nem akar semmit ne mennyünk bele stb,azt mondta családja nincs sem felesége,sem gyerek,azt mondta akkor együtt élne velük,érdekes.. csak ne hiányozna mégis...:'(((
2013. jan. 22. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Hagyd békén!!! Pont nem kellett volna lefeküdnöd rögtön vele. Ezek szerint, túúúl fiatal vagy még. Ne gondolkozz úgy, mint egy 16 éves!


"én csak rá gondolok,és kapcsolatot akarok,de ő nem.."

Nem akarhatsz, max. szeretnél, de ha ő nem AKAR, akkor NEM LESZ!!


...és ha esetleg ő próbálná meg felvenni veled a kapcsolatot, zárkózz el! - csatlakozva az előttem szóló Hölgyhöz, te ne engedd! Miért? Mert csak szexet akar.


Gondolkozz úgy, mint egy felnőtt, 4 éve az vagy!



üdv: egy pasi

2013. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát...remélni merem csak,h nem az én pasimról van szó....

Sajnálom h ebben a helyzetben vagy,de szerintem ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fel...

Másrészt 10 év korkülönbség is lehet az ok,persze nem feltétlen ez a gond....

2013. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8-10-11 év nem nagy gond. A csajok előbb érnek, a pasik éretlenek.

Remélem, nem a Te pasidról van szó!! :-DDD Fő a bizalom! :-)))

2013. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom... Fejlődik az emberismereted. Egyre jobbak lesznek az "antennáid".


Nyugi, nem csak ilyen pasik léteznek. :) Ne keresd többet, ez használni fog.

2013. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SevN ***** válasza:
Tudatosítsd, hogy Te csak a szerető, de inkább csak ágyas vagy neki.
2013. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!