Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többsége alkalmasabbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége alkalmasabbnak tartja magát egy párkapcsolatra Sarka Katánál?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy itt elég sokan szidják azt a nőt.


Miért gondoljátok, hogy ti jobbak vagytok, mint ő, aki amellett, hogy jól néz ki, tanult, és üzletasszony is?


2019. máj. 24. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem Sarka Katával semmi probléma nincsen. Dolgozik rengeteget, gyereket nevel stb. Sokkal többre tartom ezt mint azokat a szerencsétlen kis ribiket akik eltartatják magukat valami gazdag pasival, semmit az ég világon nem dolgoznak és a kapcsolatba se raknak bele semmit a pnájukon kívül. Vagy mint bármelyik Való Világ celebet akik emellé még buták is mint a föld és tényleg semmit nem tesznek a pénzükért csak káromkodnak pár hétig a TV-ben.
2019. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Miből gondolod, hogy mi rondák, tanulatlanok vagyunk? :)


AmMúgy nekem semmi bajom vele, és nem hinném, hogy itt sokan ismerjük és tudjuk, hogy hogyan viselkedik egy párkapcsolatban.

2019. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem szorulok egy 60eves pohos uzletember "tamogatasara" es a gyerekeimet nem bebiszitter neveli.
2019. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Tízszer inkább a Sarka Kata mint a Cookie (nem tudom hogy írják francia rádiós) nője.
2019. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2


Miért, te szép és tanult vagy?


Egyébként meg érdekes ez a "tanult" kifejezés. Amennyire észrevettem, a legtöbb ember az érettségi után szinte az összes biológiai, fizikai, történelmi ismeretét elfelejti, hiszen nem foglalkozik már ezekkel a területekkel. Így már csak ahhoz ért, amiben dolgozik.

2019. máj. 24. 22:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kifejezetten ismerem/követem csak pár dolgot tudok róla.

De azért azt lássuk be hogy ma nem tartana itt ahol ha nem ment volna hozzá a Hajdúhoz. Ezzel kapott egy hírnevet és rögtön egyszerűbb lett minden. Nem mondom hogy nem dolgozik. De azért nem egészen magának taposta ki azt az utat. Az ismert férj sokat segített.

Most meg ha jól tudom fiatal nő létére egy hozzá képest sokkal öregebb fószerral van...nem tudom mekkora szerelem lehet az. Az ilyen kicsit mindig gyanús.

A másik: valóban nagyon jól néz ki, jól tartja magát de azt azért tegyük hozzá hogy ő nagyon nem atlag (pláne magyar viszonylatban) színvonalon él. És ez azért hozzásegíti ahhoz hogy ha épp nyűg a gyerek, rábízza őket egy babysitterre arra az x órára. A legtöbben ezt nem tehetik meg plusz nem kapnak profi sminket és hajat nap mint nap.

Egyébként a vele készült, altalalam látott interjúkban nem kifejezetten tűnt intelligensnek. Ahogy beszél, ahogy kifejezi magát..nem az az intelligens típus. Ez halatszik.

Plusz nekem ellenszenves az hogy egyfolytában pózol, hat kiló sminkben a konditeremben, nonsotp fotózgatja és posztolgatja magát.

Én nem bírálom, nem hasinlítom magamhoz, nem is különösebben izgat dr azt azért lassuk be hogy ahhoz amit elért kellett a híres férj, anélkül nem ment volna. Nem mondom hogy emiatt ment hozzá, mert szerintem nem de attól még az.

2019. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nos, igen. Hajdú Péter már korábban ismert személyiség volt, az M1-en volt műsora úgy emlékszem. Ilyen szempontból Sarka Katának jól jött a Hajdúval való házasság.
2019. máj. 25. 00:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság kedvéért azt is jegyezzük meg, hogy nem csak annyit profitált az előző házasságából, hogy a volt férje hátán felkapaszkodva épített ki karriert.(Mert ugye éveken keresztül az volt Sarka Kata "foglalkozása", hogy Hajdú Péter felesége). Hanem a volt férje pénzén lett vastagon átlagos nőből bombázó, ez lett a költséges plasztikai műtétek sorozatának eredménye (Orrműtétek, mellműtét, szájfeltöltés, fogászati beavatkozások, + póthaj, hajfestés, szoli, műköröm, menő cuccok és profi smink). Akárhogy is nézem, így nem nehéz jól kinézni, főleg, hogy nem maga kereste meg a rávalót. Amikor kikupálódott akkor bontotta a házasságot és keresett egy még gazdagabb faszit.

Most ezt nem azért írtam, mert én vagy az itt hozzászólók jobbnak tartjuk magunkat nála.

Csak érdekes, hogy itt a gyakorin azt írogatják, hogy az ilyen nőktől mentse meg őket az Isten, sorra jönnek a kérdések, hogy fizessék-e az 1.randin a kávét a férfiak, mert nem akarják nagyon elkapatni a nőket...

Ennek fényében az itt válaszoló nők egy átlag férfinek lehet, hogy többet érnek kapcsolati szempontból, még az is lehet, hogy csinosabbak, mint Sarka Kata a műtétek előtt. De hogy manapság a "szépség" csak pénz kérdése, ez teljesen biztos. Ettől fogva szerintem nem is érvényes vitapont. Tanultnak lenni a mai világban pedig alapelvárás,rengeteg nő ennek meg is felel.

2019. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a hölgyet, nem tudom, hogy mivel foglalkozik, de egyszer elkaptam a TV-ben egy beszélgetést, amiben elmondja, hogy naponta több órát edz, fodrászhoz, kozmetikushoz, egyéb szépségápolóhoz jár. Több "celeb" hölgy is hasonlóan nyilatkozott. Valami női műsor volt.

Sajnos az én alakom nem pont olyan, mint az övéké, mert ugyan én is sportolok (egyesületben, elég komolyan), de sajnos a heti 3-4 óránál több időt, a munka, a család, a kert és a háztáji gazdaság mellett nem tudok szakítani. A hajamat magam mosom és szárítom, kozmetikushoz kb. 3 havonta járok. Magam takarítom az otthonomat és a tyúkólat is. Nincs kertész, bejárónő, vagy intéző a "birtokon".

Nem gondolom, hogy Sarka Kata jobb, vagy rosszabb, mint én, vagy bárki, akit ismerek. Eltérő az életstílusunk. Egy párkapcsolatra meg a megfelelő emberrel lesz alkalmas valaki. Remélem, hogy az új férj oldalán most boldog a kérdéses hölgy, bár úgy tűnt, hogy Hajdúval is az volt.

2019. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

"#5: Miért, te szép és tanult vagy?"


Nos, mondhatni. Mérnök vagyok, sokak szerint kifejezetten szép, ez ízlés kérdése is tudom, de semmiképpen sem csúnya :)

2019. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!