Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobb vasat tart a tuzben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb vasat tart a tuzben?

Figyelt kérdés

Egy ideje talalkozgatok valakivel, aki egyik nap mondta h megint nalam szeretne aludni, meg mar egyebkent is regen latott (npar napja taliztunk utoljara munka miatt) mondtam h jo jojjon ha van kedve. Munka utan hazaertem csinaltam vacsit majd bedoltem en is az agyba tvzni... addig semmi hir nem volt rola egyszer racsorogtem megis mikor jon de fel se vette a telefont... en el is aludtam utana nem forditottam erre tul nagy figyelmet.. Reggel mikor megneztem a mobilomat lattam h irt a hivasomra kb 1,5 orara ra hogy bocsi de elaludt.....

Elmondasa szerint rengeteg most a munka a cegnel ahol dolgozik egyik nap is felszivodott estere mikozben meg napkozben beszelgettunk.. de aznapra nem volt tali se semmi megbeszelve csak most.

Programokat talal ki mara is de sajnos mara be lettem osztva igy nem tarthattam vele meg a barataival meg vasarnapra is kirandulast terveztunk be.. de egyik nagyon jo ferfi ismerosom bele ultette a bogarat a fulembe h tegnapra biztps “kozbe jott neki valaKI) es meg eleg tartozkodo vagyok vele szemben hogy mennyire eresszem el vele a fantaziamat h komoly kapcsolat is alakulhatna e kozottunk igy titeket jerdeznelek meg...


En johiszemu vagyok es hiszek ebben b tenyleg elaludhatott... ( korabbrol is ismertuk mar egymast nem igy viselkedett ha szivatni akart vkit)- DE ez sem all tole messze sajnos igy a feltetelezes Nala el...

Egyebkent en 25 vagyok.. az illeto 32..


2019. máj. 25. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a leírásból nekem úgy jött le, hogy részéről ez egy kötetlen valami, ha csak úgy néha "bejelentkezik". De arról nem írtál, hogy az elején mit beszéltetek meg. Szóval, így nem lenne benne semmi meglepő.
2019. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És te egy ilyen férfival akarsz komoly kapcsolatot? Teljesen link, megbízhatatlan. De ha neked ez tetszik akkor egészségedre ;)
2019. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyenlore nem akarok... ismerkedek vele..
2019. máj. 25. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!