Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkátok során tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkátok során tudtok csajozni/pasizni esetlegesen ismerkedni/flörtölni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamennyire tudnék, de nem teszem pedig sok olyan lánnyal beszélgettem és találkoztam már akiből elképesztő módon sugárzik minden olyan dolog ami belőlem hiányzik. Ilyenkor néha nehezen szólalok meg.
2019. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoftverfejlesztőként ritkán van alkalmam olyan nőkkel társalogni, akik nem közvetlen munkatársak.


Elő szokott fordulni, hogy nekem is mennem kell projekt megbeszélésre és ott vannak nők, de ott a projektről van szó és habár voltak már számomra is szimpatikus nők (és én is az voltam számukra), de ez nem az a közeg, ahol az ember ismerkedik.

2019. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ohh de még mennyire... Ha tudnád hány osztrák meg arab gazdag házas apuka akar 20 ezer forint lobogtatásával elcsábítani miközben én csak egy gyors üzleti megbeszélést szeretnék lebonyolítani... :D

Egyébként normális emberekkel is tudnék, de nem ismerkednék így. Nem éppen professzionális flörtölgetni vagy összefeküdni egy fontos ügyféllel. Szerencsére jó pár éve megtaláltam a párom szóval ezt tudom pajzsként használni mikor ilyen kiöregedett, hűtlen palik próbálnak pénzért megvenni.

2019. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!