Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 27 éves nő már jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves nő már jobban teszi ha nem válogat a társkeresés során, mert kifut az időből?

Figyelt kérdés

Nos itt vagyok ennyi idősen, párkapcsolat nélkül. Még csak érdeklődő sincsen túl sok, próbálkozom társkeresőkön is, de nem sok sikerrel. Akad néhány udvarló néha, vannak randik amiket lehetne folytatni, de valahogy egyik sem tökéletes. Mindig van egy, vagy több tényező ami zavar az illetővel kapcsolatban, és így inkább bele sem megyek. Persze tudom hogy tökéletes ember nincs, én ezt aszerint értem aki számomra minden tekintetben 100%-os. Eddig egyetlen ilyen párom volt életem során, de sajnos véget ért a kapcsolat. Nem egy milliomos modell férfira vágyom, szóval rosszindulatú válaszokat nem szeretnék. Írok pár példát, hogy mik szoktak visszatartani a további ismerkedéstől:

1. A férfi elvált.- Én vágynék eljegyzésre, esküvőre, szeretnék valakinél ebben első lenni. Egy elvált férfi vagy nem is akar mégegy házasságot, vagy ha igen, számomra akkor is olyan érzés lenne, hogy csak az előző feleség árnyéka vagyok.

2. Van már gyereke is. Nem is részletezem... Hétvégi láthatások, amiben nekem is részt kellene vennem, előző feleséggel való élethosszig tartó kapcsolat, esetleg ellenem való áskálódás. Meg amúgy sem szeretném más gyerekét pesztrálni, nem vagyok egy bébiszitter típus, én csak saját babát szeretnék.

3. Olyan életfelfogás, személyiség amivel nem tudok azonosulni.- Itt ezer dolgot lehetne részletezni. Azok a dolgok zavarnak, amik rossz hatással lehetnek a kapcsolatra hosszútávon, nem a politikai irányultsága érdekel, hanem hogy mennyire illünk össze. Például extrém sportokat űz, vagy simán csak imád hegyet mászni, míg én lusta típus vagyok. Vagy szeret nagy társasági életet élni, bulizni, fesztiválozni, míg én a nyugodt programokat kedvelem. Vagy teljesen irreális elve van a férfi-női szerepekről, a nő helye a konyhában van mentalitás. Vagy gyakran sok időre külföldre szólítja a munkája. És még sok sok mindent lehetne sorolni.

4. Nem vonz testileg egyáltalán.- Nem azért mert nem tetszik, hiszen akkor a randira sem mentem volna el. Egyszerűen csak ülök mellette, és nem érzek semmit. A végén ad két puszit, de szintén semmit nem mozgat meg bennem. El sem tudnám képzelni hogy megcsókoljam, sőt lefeküdjek vele. Szóval nincs meg az a tűz ami egy jól sikerült randin jelen szokott lenni.

5. Visszataszító stílusa van.- Káromkodás a mondataiban, gyanús nagyotmondások, más emberek lenézése és szidása, bunkó viselkedés a pincérrel, agresszív vezetés, folytonos panaszkodás, csak magáról beszél, előző barátnőiről mesél kérdezés nélkül stb. Az ilyen férfiak inkább havernak jók maximum, de társat nem tudok látni bennük.

Sajnos az elmúlt fél évben, csak ilyen jelöltekkel volt dolgom akik ebbe az 5 kategóriába sorolhatóak. 1 éve ért véget az utolsó kapcsolatom. Viszont úgy érzem, hogy a 27 és fél évemmel már sokat nem válogathatok, ha valakivel holnap összejövök, már akkor is valamikor 30 felett lehet majd gyerekünk, ha minden tökéletesen, probléma mentesen halad, ráadásul én kettőt szeretnék. Ez megijeszt, hogy így elszálltak az évek, és még egyedül vagyok. Szerintetek lejjebb kellene adnom az elvárásokat? Egyáltalán melyek azok a "problémák" az 5 csoport közül, amik felett szemet kellene hunynom?


2018. nov. 8. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem olvastam végig, ne haragudj. Senki nem teszi jól, ha nem válogat, mert egy rossz kapcsolatnak nincs értelme. Inkább az egyedüllét!
2018. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
5%

Sorry, én sem olvastam végig...

"Egy 27 éves nő..."

Tehát nálam már itt kiakadt a tehetetlenség-elleni paraméterem. Nekem ne panaszkodjon már egy 27 éves nő, mert rögvest képen csulázom a képmutatása miatt, hogy a korosztálybéli faszik között nem talál valakit. Haha. Kamu.

2018. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%

Nincs veled semmi baj. Egy tudatos, bölcs, megfontolt nőt látok benned. Sajnos általában nem a magunkfajtákhoz áll a szerencse. Ez van, sokat agyalok én is ezen, mert bár férfi vagyok és hasonló korú, ebben a helyzetben vagyok én is jó ideje. Az a helyzet, hogy ez nem válogatósság, egyszerűen nem érzem magam jól én sem (csak nőre vonatkozólag), olyannal, akiről írtál (csak férfiban).

Miért kellene bármi áron valakivel együtt lennünk, ha nem is mozgat meg semmit a lelkünkben, testünkben? Tudom, telik az idő, és megoldást sem tudok erre a helyzetre, de talán kicsit jobb, ha látod, nem vagy egyedül. F

2018. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
En is így gondolkodtam mint te 27 ėvesen. Rossz döntést hoztam, mert azt gondoltam kifutok az időből. Most meg gyerkőc is van és a választott pasi volt a leheto legrosszabb döntésem
2018. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én se olvasom el, de íme a tanácsom:

Mindenkinek szíve joga olyannal összejönni, akivel akar. 40 évesen is szülnek még nők gyereket, szóval nyugi.

De akkor kezdjük az elején:

te milyen vagy külsőre és belsőre? Összhangban áll a saját énképeddel az, amit te elvársz a másiktól?

Hasonló hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Eddig vajon miért nem sikerült neked a párkapcsolat? Gondolom nem most, 27 évesen kezdtél el ismerkedni.

2018. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Fordítsd meg a dolgot. Miért van kevés jelentkező nálad?

Huszonéves nőknek ez nem szokott gondot jelenteni, ha nyitottak a világra.

Több randi kevesebb kompromisszumot jelentene.

2018. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
Cica van eladó!
2018. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen jelöltek mellett a magány is jobb :)

Ne köss kompromisszumot, mert válás lesz a vége. Bármikor találhatsz párt.

Gyerekszülésre is bőven van még időd.

2018. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Lol


Kb a legkeresettebb kor egy 30-as férfinek.

2018. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Amiket leírtál, egyrészt abból erednek, hogy nem illettél össze az adott férfivel. Másrészt pedig semmi más gond nem volt, csak az, hogy nem szeretted őket. Egyiket se. Ha az ember szerelmes, a felsorolt kizáró okokról azonnal kiderül, hogy nem is annyira kizáró okok. De ez a szeretetre is igaz. Annak, akit szeretek, eltűrök olyasmit, amit egy vadidegennél nem tolerálnék. Mert szeretem és kész.

Szóval te nem szereted őket, tehát felesleges lejjebb adni, hacsak nem akarsz együttélni olyannal, akit nem szeretsz. Én 26 voltam, amikor úgy éreztem, itt az ideje lejjebb adni, én úgyse leszek soha viszonzottan szerelmes, stb...stb...Aztán úgy mentem a randevúkra, mint akinek a fogát húzzák és arról álmodoztam, milyen lett volna randira menni a 20 éves plátói szerelmemmel. Annyira unalmasak voltak vele a randik, hogy nem bántam, amikor apránként beköltözött a házunkba (egyre több cuccát hozta el és egyre ritkábban ment haza), legalább nem kellett az időmet randikra fecsérelni. Nem volt jó vele a szex, undorodtam tőle. Lehúztunk így egymás mellett 4 évet. De azzal vígasztaltam magam mindig, hogy hát nekem csak ennyi jutott, de legalább jó ember a társam. Addig vígasztalhattam magamat ezzel, míg egyszer majdnem beverte a képemet. Utána egyre több dühkitörése volt, ezt hozta otthonról, ahol apuka verte anyukát. Nos én nem ahhoz voltam szokva, hogy bármikor hátamban landolhat a konyhakés, úgyhogy hazaküldtem a szüleihez szeretettel.

Ennél a semmi is százszor jobb, hidd el. És amíg a barátomnak és jó embernek hittem, addig se voltam mellette boldog. Volt szép időszakunk, nem akarom megtagadni egészen, de össze sem lehet hasonlítani azzal, amikor szerelemből voltam együtt a párommal. Nem volt kevesebb problémánk, de nagyságrendekkel jobb volt minden, kezdve ott, hogy soha nem voltam mellette fizikailag veszélyben. Őrületes volt vele a szex, pont olyan, amit a filmekben látni, és a hülyeségeit is könnyebben elfogadtam, mert szerelmes voltam. Iszonyat sok szenvedés is volt benne, mert szerelmesnek lenni extra sebezhetővé tesz, de megszűnt az a hiányérzet, ami annál a másik fiúnál mindig jelen volt és ami abból adódott, hogy lejjebb adtam.


Hogy el vagy-e késve, arra meg az a válaszom, hogy kb. 5 perc alatt bele lehet szeretni valakibe. Vannak szkeptikusok, akik szerint az nem szerelem, én nagyon nem értek egyet. A lényeg, hogy annak ellenére, hogy introvertált típus vagy, ne a négy fal között élj.


Én jól el voltam a kis világomban és nem éltem volna át a viszonzott szerelmet, ha a munkahelyem nem küld el levelezős fősulira. 29 éves voltam és ha nem is 5 perc alatt lettem szerelmes, de 2 találkozás és néhány hét és napi szintű levélváltás elég volt ahhoz, hogy tudjam azt, amit ő gyanútlan férfiként akkor még nem sejtett.:) Aztán később azért volt mélypontunk, így a gyerekvállalással én is kicsit lecsúsztam, 35 voltam, amikor megszületett a babánk és emiatt valószínűleg már nem is lesz több. Ezt nagyon sajnáltam sokáig, de ha nem lett volna mélypontunk, belefért volna több gyerek.

A lényeg: ne add lejjebb! Akkor inkább egyedül! És mozdulj ki, tanulj, szórakozz, ne maradj a szobádban! 5 perc elég a szerelemhez.

2018. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!