Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha idősebbnek néznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha idősebbnek néznek?

Figyelt kérdés

Idősebbnek néznek.. 16-17-nek.

Baj?

Mert engem ez egy kicsit zavar.. :S

Veletek volt ilyen és titeket zavart?

14/L


2010. júl. 7. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma már minden 13 éves ribi 18-20-nak néz ki. Nem vagy különleges ezzel a problémával. Mondjuk ne öltözz és viselkedj úgy mint egy nagykorú.
2010. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor 14 voltam mindenki 18-nak nézett, akkor egy cseppet sem zavart, amikor 17-18 voltam, akkor mindenki az egyik barátom 25-28 éves feleségének nézett, most vagyok 21 :) Most csak simán felnőtt nőnek néznek, mondjuk ez nekem köszönhető az öltözködésem és a hajviseletem miatt. Szóval talán majd 10 év múlva zavarni fog, most még elvagyok vele, téged még ne zavarjon, ráérsz 20 múlva idegeskedni ezen :)

Üdv: 21/N

2010. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem néztek már 35-nek... ez mondjuk szerintem nagyobb gáz, minthogy téged 18-nak...


20f

2010. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

engem is idősebbnek néznek pont 14 vagyok és ugyanígy 17-18 évesnek néznek :)

Engem nem zavar, sőt jól is esik :D

2010. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

engem is 18-9 körülinek néznek, talán mert magas vagyok, nem tudom :D de nem bánom.

15/L

2010. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti:hogy nem vagy túl jó formában..:S

én 24 vok és 16nak néznek!:D(nem kamu)

2010. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most még nem, akkor fog igazán zavarni amikor 30 évesen 35-nek néznek.
2010. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha idősebbnek néznek az max azért nem jó, mert idősebb pasik fognak rád hajtani :) tapasztalat. bár nézőpont kérdése, hogy ez jó-e, vagy sem :P

15/L, egy 6 és fél évvel idősebb srác nagyon boldog barátnője :P

2010. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!