Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkitől várom a vèleményt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkitől várom a vèleményt, az alàbbi mondat üzenet miatt amit kaptam. Mi a véleményetek erről? Nekem a szex az a kapcsolat része, és nem a kapcsolat része a szexnek. Furfangos egy mondat. (Ezt férfi írta) Ha vki akar privit üzenetben is írhat.

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Hol a furfang?


Rajzolj egy bazi nagy kört, írd rá, hogy kapcsolat, és rakd bele a kisebb kört szex felirattal.


Tehát szex nincs nála kapcsolat nélkül, ellenben a kapcsolat nem csak a szexről szól.


Második tagmondat, Rajzolj egy bazi nagy kört, írd rá, hogy szex, majd rakj bele egy kisebb kört, írd rá, hogy kapcsolat, és húzd át.


Tehát nem hisz abban, hogy van szex kapcsolat nélkül.


(szerintem szűz, vagy bizonygatja, hogy rendes srác)

2019. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Aki ilyeneket ír, az hmm ... :)

Normális embernek nem kell ilyeneket írogatnia.

2019. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

A szex hozzátartozik a kapcsolathoz, de nem annak lényege.

Ezt akarta mondani.

2019. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom milyen szándékkal írta, de ez így leírva szószerint ezt jelenti:


A kapcsolatban kell, hogy legyen szex, viszont attól, hogy megfektet valakit még nem lesz vele kapcsolatban.

Nincs benne semmi furfang. Én ha férfi lennék annak mondanék ilyet, akivel leakarok feküdni, de nem akarok vele kapcsolatot.

2019. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!