Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi heti párszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi heti párszor felhív és órákat beszélünk, de néha akár 2 napig vissza sem ír, akkor mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Talizni most nem nagyon tudunk(eddig 2x volt), mert 250 km-re él és most ő is nagyon elfoglalt meg én is. Kérdezzek rá kerek-perec, hogy mit akar? Nem szeretem a bizonytalanságot, de nem is akarom, hogy nyomulásnak vegye.

2019. máj. 27. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Aki akar valamit, az nyomul.

Az ír non-stop, akkor is, ha nem akarod.


Amit most csinálnak veled, az a lebegtetés, talonban tartás, és még kereshetnék rá kifejezéseket.

Csak akkor vagy/leszel jó, ha nem talál épp jobbat.

2019. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nőként őszintén nem értem, miért kellene minden áldott nap írnia, hogyha így is hetente párszor órákig beszélgettek. Szerintem ez bőven elég, nekem még talán kicsit sok is lenne, az 1-2 napos kimaradás is teljesen normális szerintem. Nem mindenki igényli azt, hogy állandóan kommunikáljon, szóval simán lehet, hogy ez nem ellened irányul. A legtisztább, hogyha ezt a következő találkozáskor normálisan, higgadtan átbeszélitek.
2019. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
A másik meg, ami kimaradt, te milyen gyarkran írsz neki, milyen gyakran keresed? Ugye nem azt várod, hogy minden alkalommal ő keressen?!
2019. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mit akarna? Unatkozik.
2019. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem igénylem, hogy állandóan írkáljunk...de valahogy fura ez az egész. Úgy érzem, hogy kedvel és tényleg érdekli minden, ami velem történik. De közben meg azt várnám, hogy jobban nyomuljon. Bár az eddigi randipartnereimmel sosem telefonáltam órákat, mindig inkább írogattak, úgyhogy azért ezt értékelem :D
2019. máj. 27. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Van, aki szóban jobban tud kommunikálni, mitnt írásban. Nem kell semmi egyebet keresni mögötte, neki a beszélgetés többet ad, a ráírkálás meg nem igazán, mert nem elég személyes.
2019. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 persze, lehet nincs mögötte semmi, de azért ha valakit fel is hívsz, az csak “komolyabb” dolog, mintha csak írnál neki. Meg gondolom nem azért hívogat, mert nincs senki a közelében, akivel beszélhetne...na mindegy, inkább nem görcsölök rá a témára, majd kiderül, hogy mit akar :D
2019. máj. 27. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet, hogy van valakije? Mondjuk ráérő idejében ír, hív?

Én ennek néznék utána először.

2019. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Amennyi görény pasi van, még az is lehet :D
2019. máj. 27. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mit akar? A 250 km egy centivel se fog lerövidülni attól ha komolyak a szándékai. Felnőtt párkapcsolatok kategóriában nem kellene már távkapcsolatban gondolkodni.
2019. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!