Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek közhelyes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek közhelyes? Ki, mit írna, tenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Facebookon írtam már neki. Szeretném elhívni őt valahova talizni. De nem szeretnék közhelyes lenni. De nyomulni se nagyon, hogy sok legyen. De nem szeretném elbénázni.
2019. máj. 27. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb a legjobb:

"szia, van kedved holnap találkozni?:)"

Nem kell túlspilázni.

2019. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Bármit mondhatsz, mert a válasz ugyanaz lesz, lehetsz akár közhelyes, akár eredeti: "Van barátom".


Szipi-szopacs, de ilyen az élet. Szerencse is kell hozzá, az meg általában nincs.

2019. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: Célszerűbb lenne hatalmas betűkkel nyomtatott VAN BARÁTOM feliratú pólókat árulni nőknek. Hát nem groteszk? Meggazdagodnál a saját pecheidből. 😃
2019. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, kezdjetek dumálni. Ezután kérdezd meg mit csinál xy nap mondjuk du.Ő venni fogja a lapot, ha akar veled menni valahova, akkor mondja majd, hogy ráér. Ekkor hívd el a programra. Ha mondja, hogy nem ér rá, akkor még egy alkalommal máskor próbáld meg ugyanezt, ha akkor is kitalál valamit, akkor nem érdekled. Ez jó módszer, mert nem túl rámenős, ha pedig visszautasít neked sem annyira ciki.
2019. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Ezután kérdezd meg mit csinál xy nap mondjuk du"


Ezt ne! Én legalábbis erre allergiás vagyok. Egyrészt nem vagytok még olyan kapcsolatban, hogy konkrétan mindent elmondjon, másrészt ha mond valamit, akkor tovább kérdezed a napokat egyre faggatóbb hangnemben? :) Általában nem a plafont bámulják az emberek.

És ha van is valami dolga, de elmenne randira, akkor meg mondja azt, hogy átszervezi? Ha azt mondja semmit nem csinál, az meg tök ciki, hogy csak unatkozik, ha te nem viszed el valahova.


Inkább hívd meg valahova és kérdezd meg tőle, mikor lenne jó. Ne hozd kellemetlen helyzetbe, hogy a határidőnaplója tartalmát tudakolod.

2019. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első válaszolóval értek egyet.
2019. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!