Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nö, anelkul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nö, anelkul, hogy felizgultnak higyjenek?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam erröl az éld meg a nöiességedet dologról és úgy döntöttem , igenis felvállalom , hogy nö vagyok és hogy örulök neki miutan mindig problémám volt ezzel , mert zaklatás ért gyerekkoromban

Most sminkelek , es igyekszem megtalálni magamban a nöt . NEM vagyok kihivó, nem mászok a pasikra, mégis a pasik azt hiszik mivel kifestem magam , hogy kimondottan rájuk izgultam be , mindenki azt hiszi , hogy neki szól a kisugárzásom

Mit lehet tenni ?



2019. márc. 31. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, a férfiakat úgy nevelik, hogy a világon minden nekik szól.
2019. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Szolidabb smink? :)

32/f

2019. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szolidan sminkelek, izlésesen
2019. márc. 31. 13:11
 4/14 Rockarc ***** válasza:
67%

Ez termeszetes dolog. Akkor tetszel a ferfiaknak, ha noies vagy. Valamit jol csinalsz. Nem kell tenni semmit, sopord be az elismerest, mert ez voltakeppen az, megha paran eleg kretenen is tudjak eloadni.


43F

2019. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. márc. 31. 14:21
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

“Semmit, a férfiakat úgy nevelik, hogy a világon minden nekik szól.”

A nőket meg úgy, hogy nekik minden jár.


Elhamgzott két rendkívül általánosító kijelentés. Az egyik tőlem, a másik az első hozzászólótól. Őt felpontozták. Én vajon mit kapok? Nehéz kitalálni.

2019. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy azt hiszik, hogy “rájuk izgultál be”? Konkrétan kire?


Szerintem egyáltalán nem hülyeség az, hogy a nō a férfi kedvéért csinosítja magát, DE azt ne felejtsük el, hogy nagyon nem mindegy, hogy melyik férfi kedvéért. Egy nō azt szeretné, hogy a megfelelō férfi vegye észre a szépségét, akit eltud képzelni párjaként. Az viszont kellemetlen, ha emellett minden jött-ment visszataszító, igénytelen ember bókol neki, vagy bárki olyan, akinek nem kíváncsi a véleményére.

2019. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te piros kezet mivel nem a kérdésre válaszoltál , hanem belekötöttél egy válaszolóba , teljesen eltérve a témától, off topic
2019. márc. 31. 15:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt a 6 osnak szantam
2019. márc. 31. 15:22
 10/14 A kérdező kommentje:
7 es , a gond az, hogy én nem egy ferfiért hanem önmagamért csinositom magam , hogy elégedett legyek önmagammal . Igy mindig ki vagyok csipve , es persze ha aznap egy kollegaval dolgozom , azt hiszi hogy neki szól , a portás meg , hogy neki
2019. márc. 31. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!