Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meneküljek a sráctól, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek a sráctól, ha azt mondogatja egy ideje, hogy legyünk együtt öngyilkosok?

Figyelt kérdés
Pár hete randizgatunk, ha úgy vesszük, akkor járunk is.Ő 26 éves, én 20. Nem olyan, mint a többi pasi. Nagyon érzékeny és ő egy művészlélek. Az nagyon tetszik, hogy szinte regénybe illően romantikus velem. Verseket is ír hozzám. Van egy pár regénye is. Emellett van rendes munkája. Mostanában azt mondogatja, hogy haljunk meg együtt, legyünk öngyilkosok. Először azt hittem csak viccel, de komolyan gondolja. Megkötve érzi magát és utálja a világot. Szerinte ha együtt halunk meg, akkor nem lesznek gondjaink és szabadok lehetünk. Nagyon megijesztett, hogy ezt mondta. Persze én nem akarok semmit, de félek attól is, hogy megöli magát. Nekem se tudom mennyire jó együtt maradnom egy ilyen emberrel. Próbálok rá hatni, hogy szép az élet és boldogok vagyunk és lehetünk is együtt, de ő nem így érzi.
2019. máj. 29. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, menekülj, ez nem kérdés. Javasolj neki ingyenesen hívható lelkisegély szolgálatot is!

Ne akard megmenteni, ne próbálj rá hatni, mert nem fog menni és csak tönkre fog tenni.

2019. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az ultimátumok híve, de vele szemben meglépném - vagy sürgősen elhúz pszichológushoz, vagy többet nem lát az életben. Nem látok elfogadható indokot arra, hogy hajlandó legyél tönkremenni egy ilyen ember mellett, mert jelenleg csak ez vár rád.
2019. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Komolyan van ilyen???

Lassan nem hiszem el mik vannak. Én egy rendes kedves, odafigyelő srác vagyok, van rendes munkám, kocsim, de nincs barátnőm, de egy lelkileg összeomlott ember egy egészséges csajjal össze tud jönni, ráadásul még hatni is tud rá?

Amúgy szakíts meg vele minden féle kapcsolatot! Tilsd le, az ilyennel ne tarts kapcsolatot, beteg ember, és ha nem felejted el most és nem törölöd mindenhonnan elkezd majd lelkileg zsarolni téged, hogy akkor öngyilkos lesz miattad meg stb... A saját érdekedbe NE FOGLALKOZZ VELE. Aki mondja úgyse teszi meg, ne aggódj amiatt, amivel fenyeget, aki önygilkos akar lenni nem mondja, meg reklámozza, hanem meg is teszi, szóval emiatt ne aggódj. Ha lelkileg gyenge vagy és nem akarsz összeroppani, akkor el kell felejteni a srácot és minden vele való kapcsolatot, mert nagyon le tud téged húzni lelkileg stb...

2019. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen betegekből lesznek a gyilkosok!

Elég ilyenről hallani nem kell több, ha ilyen idióta nyírja ki magát, de ne a te életeddel szórakozzon! De szétütném a fejét az ilyennek!

2019. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Nem neked kell megmentened.
2019. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ti lesztek Rómeó és Júlia?
2019. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Szóval felmerült a kérdés mi legyen egy hiperérzékeny öngyilkos hajlamú antiszociális depresszív egyén mellett...

Értem... veled amúgy minden rendben?

Az első ilyen mondatnál el kellett volna húznod kva gyorsan és messzire.

2019. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Te menj el egy pszichomókushoz, hogy mit tegyél? Vagy a rendőrségre, mert nem tudhatod, nélküled épp mire készül, mit tesz...
2019. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogyan alakult azóta?
2020. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!