Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, nektek bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, nektek bejön a rövid (pixie) haj?

Figyelt kérdés

Úgyértem egy olyan csajon akinek jól áll. Tudom sokaknak nem áll jól, de akinek illik a fejformájához?


Most gondolkodom rajta, hogy levágassam, mert a hosszú hajam bármit csinálok, borzalmasan áll nekem, egyszerűen ronda, hiába minden, nem illik hozzám, elvonja az arcomról a figyelmet, nem szép.


Elég nőiesen öltözöm, szóval nem leszek olyan mint egy fiú, ennek ellenére sem tudjátok ezt vonzónak találni egy lányon?


Ki van már próbálva a pixie, úgyhogy nem aggódom azon, hogy rosszul fog állni, csak azon, hogy mindenki azt mondja nem jön be a pasiknak...



2019. máj. 29. 16:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

Ennél rövidebb nem nagyon.

[link]

2019. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem jön be. Nem nőies.
2019. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozom az egyeshez.
2019. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Mint az oviban: a lányoknak hosszú haja van és szoknyája, és szeretnek babázni.


Akinek bejössz, az nem fog csak azért elutasítani, mert rövid a hajad. Aki elutasít, annak nem te jössz be, csak kell valaki, aki megfelel az ideáljának, hogy kiélhesse a vágyait.

2019. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
1%
2019. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, milyen az a pixie haj, de úgy általában a rövid haj nem jön be. Van olyan nő, aki azzal is szép, de nagyon kevés, és az a kevés is még szebb lenne hosszú hajjal. Te is, ezt látatlanban ki merem jelenteni.
2019. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
A ronda nők vagatjak rövidre a hajukat.ha mellette brutál kövér akkor vörösre is festetik . Nem tudom miért alakult ez így ki de én nem szeretem a ronda nőket így a rövid hajat se
2019. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Ja, csak olyan csúnya nőknek van rövid haja, mint Audrey Hepburn...

🤦‍♀️

2019. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól állhat például neki : [link]
2019. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező szerintem ne az itteni férfiaknak akarj megfelelni, ha te rövid hajjal éreznéd jobban magad, akkor vágasd le. Én is szívesen vágatnék pixie hajat, csak sajnos nekem nem állna jól :(


L

2019. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!