Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az exem engem utánoz a szociális médiában?

Figyelt kérdés
Kiteszek egy képet pl. egy cicáról, ő meg kitesz ezzel kapcsolatba cicákról videókat még ugyanazon a napon kicsit később. A kapcsolatunk alatt is bántott engem (nem testileg).
2019. máj. 29. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nárcisztikus személyiségzavarral küzdő manipulatív betyárkörte.
2019. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
TILTÁS, és nem kell látnod a hülyeségeit.
2019. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
"A kapcsolatunk alatt is bántott engem (nem testileg)", tehát téged bánt azzal, ha hasonló tartalmat oszt meg? Le kell tiltani, vagy megosztásnál beállítani, hogy ne lásson semmit, amit posztolsz.
2019. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért nézegeted?
2019. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azzal bántott amit a szakítás után kitett, hanem a kapcsolatunk alatt, de ezt leírtam. Pont azért néztem rá egy párszor a szakítás után. De azt szeretném tudni miért csinálhatja ezt.
2019. máj. 29. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ha letiltod, meg van oldva ez a hatalmas probléma.

ennél nagyobb ne legyen az életedben, azt kívánom.

2019. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha letiltom is kamu névről továbbra is tudja nézni mit teszek ki.
2019. máj. 29. 22:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Most írni fogjátok hogy állítsam be úgy hogy csak ismerősök lássák, de pl. borítóképet mindenki láthatja.
2019. máj. 29. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

3-as vagyok. Nem kell felkapni a vizet, ha belegondolsz, rájössz te is, hogy azért kérdeztem rá, mivel ha már kiírtad a kérdésedbe, hogy bántott téged, akkor gondolom valami köze van ahhoz, hogy utánoz téged. Ha meg nincs, akkor minek írtad ki a kérdésedhez?


Senki nem fogja tudni megválaszolni, hogy mi jár az exed fejében. Ha nem tiltod le, akkor fogadd el, hogy ez lesz innentől. Ha letiltod, akkor legalább az esélyt megadod magadnak, hogy ne foglalkozz vele. Voltam hasonló helyzetben, az összes létező profilját letiltottam, amint megjelent. Egy idő után majd megunja.

2019. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

"De ha letiltom is kamu névről továbbra is tudja nézni mit teszek ki."


És? Te ne nézegesd az övét. Te is nézed az irományait ugyanúgy, mint ő a tiedet.

2019. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!