Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit nagyon elszúrhattam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nagyon elszúrhattam, igaz?

Figyelt kérdés

Fiatalságom legszebb éveit éltem hazugságban, viszonzott szerelem nélkül. Szívem-lelkem kitettem és mégis kevés volt. Elpocsékolt éveim már nem jönnek vissza, csak mélyreható gondolataimat elevenítem fel időnként ezzel kapcsolatban.


30 évesen nem tudom elmondani magamról, hogy érzett irántam nő szerelmet. Vonzalmat éreztek, szeretetet is, de szerelmet sose. Ugye milyen lehangoló?


Én már egyfajta csodaként tekintek a szerelemre, ami nem mindenkinek adatik meg. Kezdek beletörődni, hogy engem nem lehet szerelemmel szeretni és meg sem érdemlem, ha már eddig elkerült.


2019. máj. 30. 19:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10, jól írod. A boldogságot először magunkban kell megtalálni, aztán ha úgy alakul akkor meg lehet osztani a megfelelő személlyel. Nehéz folyamat, de nem lehetetlen. Viszont egyre kevésbé érzem úgy hogy nekem is sikerül.
2019. jún. 22. 14:10
 12/15 anonim ***** válasza:

,azért maradtam vele mert apa akartam lenni'

Talán ne tenyészkancaként nézz a párodra és mindjárt jobban fog szeretni. Ez baromi megalázó.

2019. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12, nem tenyészkancának néztem, szerettem nagyon és a hibái ellenére vele akartam lenni és vele terveztem mindent. Ez van ha csak az egyik szeret....
2019. szept. 8. 08:13
 14/15 anonim ***** válasza:

'a hibái ellenére vele akartam lenni'

Talán neked nincsenek hibáid? A hideg ráz a stílusodtól, nem csoda ha más nő sem szül neked

2019. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14, természetesen nekem is vannak hibáim. Viszont én még akkor is szerettem őt amikor tudtam hogy mással volt, miközben velem élt. Még ezután is elfogadtam volna...
2019. szept. 11. 08:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!