Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-25 éves nők! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves nők! Mi a véleményetek az ebbe a korosztályba tartozó férfiakról?

Figyelt kérdés

Persze nem lehet általánosítani mert mindenki más és más, nem is ezt mondtam. Csak érdekelne, hogy hogyan vélekedtek erről a korosztályról.

Lehet ez akár személyes tapasztalat vagy egyszerűen csak megfigyelés!


2019. jún. 2. 10:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
39%

Nekem ők még túl gyerekek. A 30-35 éves korosztályt preferálom.

23L

2019. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%
A többség borzasztóan gyerekes, komolytalan.
2019. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%

Komolytalanok,éretlenek. Sok olyat láttam,akik ha tehetik csak haveroznak,vagy gépeznek. Kevés az önállóságuk akár életvitel,akár felfogás terén.


Nyilván nem baj,ha valaki kicsit gyerekes,de mikor egy szendvicset is nehezére esik megcsinálni,vagy egy önálló véleményt kialakítani,az már nekem sok.


Én jelenleg dolgozom,albérletben élek,eltartom magam. Nem,nem ezt várom el mindenkitől,de azért az említett szendvicskészítés is egy alap dolog lenne. Pont ezért válogatom meg,hogy ki a párom,kik a barátaim.


20/L

2019. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%

Én a 23-26 közötti fiúkat keresem. Nem hiszem, hogy mind annyira éretlen, míg a lányok hú de érettek. EZ egyszerűen nem igaz. Van mindenféle ember, ilyen is, olyan is. Azért egy 23 éves lány szintén nem a családalapításon töri a fejét általában.


23L

2019. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

"de mikor egy szendvicset is nehezére esik megcsinálni,"


A lányok nagy része sem egy konyhatündér egyrészt, másrészt ez megint csak egy általánosítás. 20 éves unkatesóm (fiú) éppen pár hete sütörr sajátkezűleg fincsi tortát. (Nem, nem cukrásznak tanul, hanem mérnöknek.)

2019. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
44%
Így van, azért a 20-25 éves nők jó része is elmehetne a főzés, háztartás vezetésének temetésére. Nem az a baj, ha egy nő gyakorlatlan a főzésben, sokkal inkább az, ha nem is érdekli, nem is próbálkozik. Tisztelet a kivételnek. 😉 31F
2019. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
Azért az se semmi, hogy ez ilyen szinten elvaras a nőktől, hogy süssön, főzzön rád. Nem az anyád és nem a cseléded.
2019. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
Ezt benézted, mert egyedül élek és magamra főzök, sütök. 😂 31F
2019. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Személy szerint ebben a korosztályban keresek párt magamnak, viszont kevés az olyan srác aki komolyan is gondolja a kapcsolatot, vagy képes önállósodni. Aki igen, az többnyire nem egyetemista, hanem szakmája van, ami csak abból a szempontból probléma hogy sokszor nem értik meg amikor nem érek rá, vagy egész más a költségvetésem diákmunka révén. Aki egyetemista, és komolyan gondolja, annak általában már van párja vagy nem én érdeklem, egy nagy réteg pedig a laza kapcsolatokon és kavaráson, bulikon kívül mással nem igen törődik. PERSZE van kivétel, de a kivétel általában foglalt vagy nem irántam érdeklődik, más korosztállyal viszont már túl nagy lenne a korkülönbség abból a szempontból, hogy más életszakaszban vagyunk, más az életvitelünk.


19/l

2019. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
48%
#3 te karóval a seggedben születtél vagy mi?:D Nem, én egyszerűen nem vagyok egy hullámhosszon a fiatal pasikkal. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy mennyire b*sztak be péntek este, meg arra sem, hogy az elmúlt 1 hétben hány nőt fektettek meg. Az idősebb pasik legalább már értelmesebb témákról beszélnek, és mondjuk igen, ha hamarosan gyereket akarnék, legalább már meglenne a háttér, nem kéne 10 évet várnom vele.
2019. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!