Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 - 30 év korosztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 - 30 év korosztályba tartozó nők, válaszolnátok egy pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Ti hol ismerkedtek (vagy hol ismerkednétek) meg a párotokkal?

- Interneten keresztül

- Kocsmában

- Rendezvényen (akár fesztiválon)

- Külön ismerkedős rendezvényen (pl. rapidrandi)

- Házibuli

- Ismerősök által

- Munkahelyen

- Iskolában

- Utcán (ha nem gond az, ha a másik illető leszólit).

- Túrázás

- Strandon

- Bárhol máshol

Randi gyanánt, nektek milyen helyszínt tudnátok elképzelni?

- Egy jó vacsora

- Séta a parkban

- Kiállítás

- Mozi

- Színház

- Gyorsétterem

- Akár az egyikünk lakásán is.

- Bárhol máshol.

Mi a véleményetek a PUA-ról?

(Aki nem tudja mi fán terem a PUA, kérem jelezze)

- Nagy baromság az egész

- Van benne valami

- Nem rossz ötlet

- Egészen jó

Mit néztek meg a másikban?

- A külsejét

Előny, vagy hátrány, ha a párotok még a szüleinél lakik?

- Nem. Ebben a világban nem gond, nem minsenki engedheti meg magának a külön lakást.

- Nem. Csak ne függjön a szüleitől.

- Igen. Ezt azt jelenti, hogy nem tud elszakadni, anyuci pici szoknyájától.

Horoszkóppal kaocsolatban mi a véleményetek?

- Nekem számít, ki - milyen csillagjegyben született: ez számít a párválasztásnál is!

- Szoktam nézni a horoszkópot, de nem alapozok rá.

- Hidegen hagy.

Mi a no.1 a párotokban? (csak egy válasz lehet)

- Az anyagi helyzete.

- Legyen erős.

- Legyen jóképű

- Legyen talpraesett

- Jól tudjon beszélni

- Legyen munkahelye (bármi is az).

- Legyen diplomája

Nekem csak ez a kérdésem felétek, remélem kapok rá választ (egyes helyeken beírtam, a 'Bárhol máshol.' - erre azért kérhetnék tőletek pontos helyszínt. Köszönöm).

Ja és kort is írjatok (név, meg egyéb, nem kell).



2016. jún. 25. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért lényeges neked, hogy a gyik-en éppen itt lévő férfiak milyenek?

Az meg mi a tököm, hogy "Mit néztek meg a másikban?

- A külsejét" Ez aztán nagy választási lehetőség...

Én nem egy robot vagyok. Ezeket mind le tudnám írni magamtól, sokkal különbül, mintha ezekből a paraméterekből dobálnám össze.

2016. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
ááhh..hülye vagy, nem is írok inkább :D Hali
2016. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyugodtan, másképp is lehet válaszolni, nem tartom kötelezőnek ezeket a paramétereket.
2016. jún. 25. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

- Internetes játékon keresztül ismerkedtünk meg.

- Első randink az én lakásomon volt, mivel kb. 300 km-ről látogatott meg sok-sok beszélgetés után. Ha közelebb lakott volna, akkor a séta tetszett volna legjobban randi gyanánt.

- Nem tudom, mi a PUA.

- Mivel először a lelkét ismertem meg, így az számított. (Elsőre nem tetszett egyébként, de most már nagyon, mivel teljesen belezúgtam.)

- Otthon lakik még, nekem nem számít, mivel dolgozik, vannak tervei, velem is tervez, így nem fog örökké ott maradni.

- Hidegen hagy a horoszkóp.

- Ha ezek közül lehet választani, akkor legyen talpraesett. :)


24N

2016. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Az ismerkedős helyszín nekem édes mindegy,bárhol megismerhetem az igazit.

Randi helyszín: Vacsi,park,lakás.. Ez a 3 szimpi.

Az összhatás érdekel,de akkor 3-at kiemelek: Ruha, szem, bőrindegy hogy a szüleivel lakik vagy sem,velem Úgyis külön költözik.

Szoktam nézni horoszkópot de nem alapozok rá,pedig sajnos igaz,hogy a szűzekkel nem vagyunk jó páros.

Legyen jóképű és talpraesett. Ha ez meg van,munkahelye is van.. Ha munkahelye van,van pénze is.

2016. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, nem tudom mi a PUA.

28N

2016. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

(idáig is köszönöm a válaszokat)

PUA:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2016. jún. 25. 19:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

-Interneten

-Bármelyiket ezek közül

-A PUA egy oltári hülyeség

-A figyelmességét

-Nem befolyásol, majd elköltözünk együtt ha lesz rá anyagi fedezet

-A horoszkóp kitaláció

-No1 a közös és összeegyeztethető életcélok

21/L

2016. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

-Nem ismerkednék szívesen neten(bár ilyen már volt), külön ismerkedős rendezvényen, túrázni meg nem szoktam. Az utcai leszólítással csak az a baj, hogy legtöbbször ha az utcán vagyok, akkor megyek valahova, legtöbbször időre, úgyhogy sietés van, nincs időm ismerkedni, de ha pl. járművön, vagy megállóban akarnak ismerkedni, mikor nem sietek, akkor szívesen. A többi mind oké. A mostani barátomat buliban(nem házibuliban), de közös ismerősökön keresztül ismertem meg.

-Ezek közül leginkább a kocsma, a gyorsétterem, a park és a lakás játszana. A mozi nem jó, nem lehet beszélgetni, a színházat nem szeretem, szintén csak szünetben lehet beszélgetni(ha van) és drága. Kiállításból nehéz olyat találni, ami mindkét félt érdekli. Akkor már inkább állatkert, vagy tropikárium.

-Van benne valami. A jó kisugárzásról és a magabiztossgáról szól, ez jó, mert a magabiztos emberek sokkal nagyobb eséllyel indulnak. De ennyi, nem kéne túlmisztifikálni. Egy 150centis, 150kilós csöves akkor sem fogja tudni felszedni a plébojnyuszit, ha a világ összes pua tanfolyamát elvégzi.

-Nem hagytál sok választást, de oké, a külsejét. Miért, mit nézzek rajta, vágjam fel a hasát, és a beleit? A belső tulajdonságokat meg nem lehet látni.

-Nem, ebben a világaban nem mindenki engedhet meg magának a külön lakást. De ha olyan szintre jut a kapcsolat, legyen hajlandó változtatni, pl. közös albérlet. Én senki szüleihez nem fogok oda költözni.

-Hidegen hagy, baromság.

-Ezek közül a talpraesett és a tudjon jól beszélni(bár ennek elég ködös a jelentése számomra, néma sráccal nem tudnék járni). De amúgy inkább a megbízhatóság, intelligencia, kedvesség, humor.

20l

2016. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy. Többet érnél vele, ha ilyen kérdések szerkesztgetése helyett könyvet olvasnál. Nagyobb sikered lesz a nőknél, mint ettől.

(Az "anyuci pici szoknyája" a kedvenc részem.)

2016. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!