Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy nagyon sok nő lép le külföldi pasival?

Figyelt kérdés
Elvégzik a fősulit/egyetemet majd rájönnek hogy pályakezdőként itthon kalap szarok a lehetőségek. Aztán egyszerre csak azon kapják magukat, hogy megismerkednek egy külföldi pasival és már itt sem vannak... Sok pasi is szívesen lelépne, csak nincs kivel. A magyar pasik nem olyan kapósak mint a magyar nők. Csak nekem tűnik fel ez a jelenség? Nem fog ez a sok fiatal nő hiányozni itthonról?
2019. jún. 2. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%

Menjenek!


Prostiból mindig lesz bőven idehaza, nyugi! >:)

2019. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Persze, mert a külföldi fizetések nagyságrendekkel jobbak a magyarokénál. Mivel a turisták országa vagyunk, sok a külföldi, a magyar lányok pedig állítólag (ezt sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudom) szebbek mint máshol általában, és a külföldi férfiak könnyebben meg tudják kapni őket mint pl a saját országukban. Mindenkinek a jobb élet a célja, aki kap egy esélyt, nem lehet hibáztatni ha él vele
2019. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Úgy állítod be, mintha itthon nem is lenne már nő. Persze, van, aki külföldre megy, de nem mindenki. Te nem azért nem fogsz kelleni a nőknek, mert nem külföldi vagy, nyugi.
2019. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, csak te látod így.
2019. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Vajon miért? Rengeteg más külföldi pasi van, aki nem majrézik, ha terhesség után nem nyeri vissza azonnal a lánykori alakját az asszony és az ápoltságot elvárni sem luxus. Egy ápolt férfi Magyarországon kvázi egzotikum, pláne 30-40 után és még annál is fentebb.
2019. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
2-es: Mondjuk az angoloknál határozottan dekoratívabbak vagyunk, vagy az észak-íreknél. Bár utóbbiból a magyar férfi is egy görög isten hozzájuk képest.
2019. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Vannak ilyen nők, ez tény. Nekem is van pár olyan ismerősöm, ahol kimentek párként, aztán a nő lecserélte a srácot egy ottani pasira.


#5: Hú. Bezzeg, ha a nőkről mondanának valami szexistát, akkor gondolom kiakadnál. Gratulálok ehhez a szintedhez.

2019. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Sok férfi meg pár nélkül lép le, megy a munka után, aztán ott jön össze valakivel.

Szerintem legalább annyi férfi megy ki, mint nő, de valószínűleg több is.

2019. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 honnan tudod, hogy ha itthon maradnak, akkor nem “cseréli le” másra? Lehet már nem működött a kapcsolatuk. Nem kell egyből rosszindulatúnak lenni.
2019. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: Ha itthon több évig működött összeköltözéssel, akkor azért furcsa, hogy kint fél év múlva már nem működik. A tények közlése nem rosszindulat. Azt, hogy miért kell rosszindulatúnak lenni, az #5-östől kérdezd meg és a pontozóktól. Vicces, hogy naponta megy a rinya az oldalon a férfiakkal szemben és a nőgyűlölőkről, de az #5-ös szintjén mozgó férfigyalázó kommentek mindig felpontozást kapnak.
2019. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!