Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Mi is annak a weboldalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Mi is annak a weboldalnak a címe, ahol amatőr külföldi lányok, nők töltenek fel magukról képet?

Figyelt kérdés

Nem Photofeeler, Instagram, Pinterest, Deviantartra gondolok.


Van egy másik, ahol alkategóriában lehet képeket keresni pl lábakról, popsi, arc stb.


2019. jan. 17. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
És néha azt gondolom, hogy nekem szar az életem, közben lehetnék a kérdező is.
2019. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocs, de miből gondolod, hogy szar? Az gondolom meghaladja a képességeidet, hogy haverral dumálunk és poénból néztünk volna rá.

Stabil, jól kereső ember vagyok, érdekes hobbikkal és személyiséggel. Nőknél sikeres. Szóval szerintem ezt benézted koma.

2019. jan. 17. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha benéztem volna, akkor nem állnál le itt több mondaton keresztül bizonygatni, hogy milyen szuper jó az életed, hanem egyszerűen figyelmen kívül hagynád a válaszomat. 😂😂😂
2019. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem álltam le, csak nem hagyom, hogy itt a többiek előtt lejárass te félkegyelmű.
2019. jan. 17. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Magadat játatod le kérdező...
2019. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel? Hogy megkerdeztem egy oldal címét? Menj a q anyadba te patkany
2019. jan. 18. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!