Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a férfi aki a nő személyisé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki a nő személyiségét és önbizalmát leépíti, miért teszi?

Figyelt kérdés

Rendszeresen leszólja, másokhoz hasonlítja negatív vonatkozásban (túl kövér vagy, túl idős miközben 27 éves), önbizalmát rombolja, a megjelenésére tesz megjegyzést, ruházatát kritizálja (túl feltünő), farmerbe és tornacipőbe kényszerítené, melltartóból csak gyenge tartású szivacs nélkülit enged, a magassarkút elítéli.

Soha nem jár vele bulizni, szórakozni ahol más férfiakkal találkozhatna a nő.


2019. jún. 3. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Az a célja, hogy saját magát felértékelje: a nő érezze azt, hogy a pasinál jobbat nem kaphat. Miközben a valóság az, hogy a csávó egy rakás szerencsétlenség.
2019. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus mérgező ártó kapcsolat.

Keresd rá a neten.


Menekülj!

Ez lelki bántalmazás, majd szépen követi a testi. A saját gyengeségeit próbálja azzal erősíteni hogy lehúz a szintjére vagy maga alá. Én évekig tűrtem. Szétzúzta az önbizalmam úgy hogy már tükörbe nem tudtam nézni holott egy csinos vékony szép nő vagyok elvileg.

Ne hagyd magad. Amikor egy kapcsolat több bánatot okoz mint örömöt azt ott kell hagyni.

A párunk azért van, hogy erősítsük, támogassuk egymást nem pedig bántjuk.

2019. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a nő, akkor szakíts vele
2019. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, lehúz a szintjére. Nem kritizálhatom, mert ront az önértékelésén és ez lehúzza. Ezek a saját szavai voltak.

Miért sminekelem magam, evvel tönkreteszem a bőröm. Dohányzik évek óta, az nem ártalmas. Ha szeretnék utána valakit az 55-60 korosztályban keressek, mert 27 évesen öreg vagyok pl. egy 35 éves férfihoz. Meghiztam, de őt ez nem zavarja (kicsi korom óta testképzavarral küzdök). Ne járjak normális ruhákba (Zara stílusú ruhákban, nadrágban, blézerben) mert ez túl feltünő és rossz benyomást kelt. Minek megyek fodrászhoz, ilyenkor különösen zaklatott. A hajfestés is tiltólistán van. Az évek alatt teljesen tönkretette a lekivilágom. Soha egy dicséret, egy szép szó vagy bók.

2019. jún. 3. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert igy bebiztosítják maguknak az ingyencselédet, hisz el fogod hinni hogy senkinek nem.kellesz.

2 ilyen kapcsolatom volt, az elsőből hamar kimásztam, a másodikat elég sokára vettem csak észre, hiba volt!

2019. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
De miért vagy olyan idióta, hogy vele vagy?
2019. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
#6 Mert szereti... 😒
2019. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon jó, hogy már egyáltalán észrevetted, hogy valami nem stimmel. Ez az első lépés.

Nincs olyan, hogy nem engedi, hogy bizonyos fajta melltartót hordj, vagy magassarkút, vagy a hajfestést.

Nem mondom, hogy az én házasságom 100%-ig tökéletes, de ha zöldre festeném a hajam, a férjem max. kiröhögne. De ha zöldre akarnám festeni, megtehetném. Ha nem tetszik neki rajtam egy ruhadarab, simán megjegyzi, hogy hülyén néz ki. De ha a moziba estélyi ruhát akarnék felvenni gumicsizmával, mert nekem az tetszik, akkor nyugodtan felvehetném.

27 éves vagy. Fiatal. Rövid az élet, ne pocsékold egy olyan emberre, aki mellett nem lehetsz önmagad.

2019. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt két ilyen kapcsolatom. Az elsőben a pasi folyamatosan azzal nyomasztott, hogy csúnya lógós mellem van, és hogy még a barátai is ezt mondogatják neki, hogy nem értik, hogy tud velem lenni, mikor ennél sokkal jobb csajokat is kaphatna. Nagyon sokáig gyűlöltem emiatt a mellem, évekbe tellett, míg rájöttem, hogy az túlzás nélkül egy pasimágnes. Innen is látszik, hogy a pasi le akarta törni az önbizalmam, ott épített le, ahol amúgy a legerősebb lettem volna.


A másik folyton a kövérségemmel cseszegetett - fogamzásgátló, pajzsmirigy problémák miatt híztam meg eléggé, míg vele voltam. Meg hogy én nem vagyok az egyetemre való, nélküle már nem is lennék ott. Aztán megcsalt egy barátnőmmel, aki kibukott az egyetemről és kb 30kg-mal volt kövérebb nálam. Annyira a pasi hatása alatt voltam, hogy még azt is elhitette velem, hogy csak és kizárólag az én hibám, hogy megcsalt, és végül én könyörögtem neki, hogy maradjon velem.


Így visszatekintve teljesen szürreálisak ezek a dolgok, ma már eszem ágában nem lenne ilyeneket csinálni, elviselni. Valószínűleg van bennem valami, amivel ezt hozom ki a pasikból, de mostanra megtanultam leépíteni, nem megyek már bele ilyen játszmákba.


Te se tedd.



1es

2019. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bantalmazo kapcsolat. Szakits vele azonnal es szakits meg minden kapcsolatot.

Sajnos egy nagyon sulyos orvosi eset a baratod. Menekulj,amig meg elsz.


Ezt tenyleg a bantalmazas koveti.

N/37

2019. jún. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!