Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti randiznátok 5évvel fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok 5évvel fiatalabb sráccal, aki most érettségizett? Nagyon ciki lenne? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert a lanyokat szeretem. 22F
2019. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ, hány éves vagy.


Az én párom is most érettségizik. Igaz, én pedig tavaly, szóval nincs nagy különbség :)


30+ évesen már érdekesebb

2019. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szóval a srác mondjuk 19 a lány meg 24 a kérdés alapján... Én 24 éves nő vagyok, de határozottan nem jönnék össze egy végzős gimissel. Nem tudom, hogy miről tudnék beszélni vele. Biztos vagyok benne, hogy az is komplexust okozna benne, hogy én keresek pénzt ő pedig nem.
2019. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én 23 vagyok, biztos nem jönnék össze 18-20 évessel. Nem vonzanak a kisfiúk, én pár éven belül családot szeretnék, ő pedig még csak most kezdi az egyetemet. Nem perspektíva.
2019. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Buta saját maga dönteni a saját életéről. Az számít hogy mit szólna hozzá a többi ösztönlény. Gratulálok.
2019. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem.

45/F, fehér, hetero keresztény (FHK).

2019. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Párom 2 évvel fiatalabb nálam, de egy 5 évvel fiatalabbal biztos nem jönnék már össze... Nekem a -3 év a nagyon max...


27/L

2019. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó nyilván nőknek szólt a kérdés, de azért odaírhattad volna, hogy "nők ti randiznátok.." :DDD


Ja, 23 évesen szerintem benne lettem volna, ha értelmes és nem "kölyök". De nagy jövőt nem jósolok ennek.

2019. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Jajj, de le van pontozva mindenki aki azt írta, hogy nem :D őszinte válaszokat vársz, vagy olyat ami neked megfelel? Mert ha utóbbi akkor rossz helyen jársz.


Amúgy nem, én sem jönnék össze 5 évvel fiatalabb fiúval, főleg ha még csak most érettségizik. A fiúk később érnek, a legtöbbjük 18-19 évesen még nagyon kamasz. És lepontozhatsz engem is nyugodtan, de szerintem jobb ha beletörődsz, hogy nem valószínű, hogy összejön a dolog.

2019. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Jajjj, te...kisgyerek vagy még :)
2019. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!