Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha elkezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha elkezdek reszketni ha azzal találkozom és face-to-face beszélek aki tetszik? 22L

Figyelt kérdés

Már voltak barátaim, nem vagyok kezdő ilyen téren. De valahogy mindig amikor összetalálkozom azzal aki nagyon tetszik, legyen az utcán, buszban, bárhol, akkor elkezd remegni a kezem, a hangom. Volt olyan is, hogy a tenyerem izzadt, és véletlenül izzadt kézzel hozzáértem a kezéhez. Annyiszor próbáltam leküzdeni, de sajnos nem sikerült. Gondoltam, hogy idővel "kinövöm".



Most nemrég mentem keresztül egy szakításon (3 évet voltunk együtt). A volt barátommal csak addig voltam így, hogy remegtem, amíg összejöttünk, lehet utána is 1-2 hetet. Most pedig fülig belezúgtam egy másik férfibe, de nagyon félek, hogy cikinek találja ezt a fajta megnyilvánulásomat



2019. máj. 27. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is tetszel neki, akkor kifejezetten aranyosnak fogja találni.
2019. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos. Én nekem egyáltalán nem lenne ciki, ha a lányon látnám hogy ennyire izgul,próbálnám kicsit nyugtatni valahogy tudat alatt hogy lazuljon el. :)
2019. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én tetszenék így valakinek. Hidd el, örül neki, de ezt a férfiak nem mutatják ki. Ez a legnagyobb elismerés ha egy nőn látjuk (bár nekem még nem volt részem benne) hogy izgul, örül, stb.
2019. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a férfi hasonlóan érez irántad, akkor hízelgőnek találja a reakciódat. Vigasztalásképpen mondom, hogy volt egy ismerősöm, aki ha meglátta a szerelmének tárgyát, akkor nem izzadt a keze, nem pirult, mint te, hanem azonnal rájött a cifrafosás az idegességtől. Nem vicc, tényleg! Úgyhogy rohant WC-t keresni minden alkalommal. Nem tudom, hogy kinőtte-e ezt a dolgot, de így nem volt egyszerű ismerkednie.
2019. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább szánalmas.
2019. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Inkább te vagy a szánalmas bunkó paraszt.
2019. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!