Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az hogy más 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az hogy más 28 éveseknek már családjuk van, míg én egész életemben csak egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom másokat hogyan becsülnek meg és szeretnek, de engem a férfiak csak kihasználnak, és nem szeretnek viszont. A "kapcsolataim" is csak pár hónapig tartanak, majd vagy én szakítok, mert semmibe vesznek, vagy ők szakítanak velem. Alapvetően kedves vagyok, de nem tudom hogyan kellene viselkednem.
2019. jún. 4. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Valszeg veled lesz a probléma.

Ennyiből ezt viszont nem lehet megállapítani.

2019. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Velem is van probléma én belátom. Belátom hogy pár szép szótól elájulok, és naiv vagyok.
2019. jún. 4. 16:30
 3/11 lilla64 ***** válasza:
50%
Nem a megfelelő pasikat fogod ki.
2019. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már miért lennék könnyűvérű? Eddig életemben csak 2 férfival feküdtem le és azt is 3 hét után.
2019. jún. 4. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:

"Belátom hogy pár szép szótól elájulok, és naiv vagyok."

Ez az első lépés, hogy belátod, na de mit teszel ellene? Mit teszel azért, hogy ez változzon? Rád férne az alapos önismeretszerzés, hogy tudatosítsd és felismerd a szar mintákat, amiket követsz és utána változtathass rajtuk. Amíg mindent úgy csinálsz, ahogy eddig is, addig nem számíthatsz változásra.

2019. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az nem is vészes.

Csak 2 férfival feküdtél le.


A többinél meg szimplán csak naiv hiszékeny butácska voltál.


Van az a verzió mikor az embernek semmi nem jön össze még egy randi sem.


De ha már mondjuk a 8-10. férfival ismerkedtél meg, találkoztál, akkor gondolkodj el, hogy min kéne változtatnod. Mert 28 évesen viszont már nem kéne ennyire hiszékenynek lenned.

2019. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is benne vagyok a dologban, csak nálam a baj, hogy képtelen vagyok a közelembe engedni bárkit is. És nem azért, mert én "hű de menő lennék", vagy valami gagyi eszme vagy ilyesmi miatt, hanem csak azért, mert - egészen egyszerűen fogalmam sincs hogyan kell.


Ugyanezen okból nincsenek barátaim sem, de igazából komolyabb emberi kapcsolataim se nagyon, pedig jó lenne. De sokszor évek múltán is csak "ideiglenes ismerős" vagyok és nekem is azok sokan mások, akár 8-12 évig ismerhetem, akkor sem leszünk közel egymáshoz, még akkor sem, ha az elejétől törekszem rá.


És valószínűleg emiatt vagyok "az ismerős aki jó, ha nincs kéznél jobb". Néha picit fáj persze, de ez van, ez az én sorsom.


Nálad azt hiszem, a probléma az, hogy túl könnyen mész bele a dologba (bár ez relatív, szemszögemből mindenki túl könnyen teszi), viszont a "nem tudom hogyan kellene viselkednem" részt átérzem, én is csak betanulom, hogy kellene, aztán vagy megy van nem. Általában nem.

2019. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus hamar segít. Ha tanácsadásra mész, alig néhány alkalom sokat lendítene rajtad.
2019. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Csak elsőre tűnik így. Valójában keményebb menet az ilyesmi, még ilyen látszólag "kisebb" dolog esetében is.


Persze remény van, de azért nem egy-két ötvenperces foglalkozás old meg mindent.

2019. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan 30 felett is egyedül maradnak, mert CSÓRÓK a nőknek...
2019. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!