Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szeret vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeret vagy miért csinálja ezt? Vagy tényleg csak azért csinálja mert megigerte? Nem értem.

Figyelt kérdés

Amikor még együtt voltunk megigerte hogy kifizeti a jogsimat. De már szakítottunk és még mindig ő akarja kifizetni, írt nekem hogy tudja hogy nagyon szeretném meg nekem nem lenne rá pénzem inkább másra költenem.

Mikor szakítottunk nem veszekedtunk, szépen csendben megbeszéltük ő meg elment és ennyi.

3 évig voltunk együtt.

2 hete szakítottunk és ma írt


2019. jún. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ó már értem...nagyon cuki :)


Te pedig elolvadsz tőle, hogy mennyire szeret, mennyire fontos lehetsz neki...és bárcsak újrakezdhetnétek....

2019. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak mondja... Majd akkor legyél biztos benne, hogy kifizeti, majd ha kifizette.
2019. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom még érez irántad, attól még, hogy többé nem vagytok együtt, még nagyon szeretné, hogy jól alakuljon az életed. Mert még fontos vagy neki. Konkrétan ha akarnád, még össze tudnál vele jönni újra. Hacsak nem lelkiismeretfurdalása van, és amiatt akarja kifizetni. Mert akkor nem tudsz vele újra összejönni egykönnyen, ha esetleg szeretnél.
2019. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!