Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan férfi, aki mindenben ideális, de van valami fura fétise és emiatt mégsem talál párt?

Figyelt kérdés
Monjuk jó külső, anyagilag is rendezett, teljesen rendes, normális pasi, csak van valami fura vágya és nem talál hozzá partnert?
2019. jún. 9. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne az a fura vágy?

Mert ez nem mindegy szerintem

2019. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

A fentieknek megfelelek nem tartom magam rossz ffi nek nincs semmi extra /verziom.

Mégse találok normális partnert.

2019. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem létezik, mert bár nyilván egy fétis erősen szelektálja azt a halmazt amiből válogathat az adott férfi, de azért, ha ezek mellett normális az illető akkor biztos tud olyan nőt találni aki elfogadja, kivétel ez alól nyilván valami ultra gusztustalan dolog és azok amit már a büntető törvénykönyvben is le vannak írva.
2019. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fétisem nincs, max olyan dolgaim amik nem feltétlenül a "kötelező szokásos" kategória.


De tökmindegy, nekem egymilliárd másik okom van ami miatt egyedül halok meg :D


De már tudok rajta nevetni :D

2019. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A jó külsőt leszámítva van egy fura fétisem, lábfétis, nem is találok senki. Tehát igen, létezik az eset.
2019. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kakaszex esetleg?
2019. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 The pale emperor ***** válasza:
Le ne írdd egy anonim oldalon, hogy pontosan mi az. Még a végén releváns választ kapsz.
2019. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok.A furcsa vágy alatt semmi konkrétra nem gondolok, mert hát sokféle lehet...

Én nem találok senkit egy ideje, pedig nekem semmi különösebb furcsaságom nincs.

Nos, a kérdés pedig csak úgy felmerült bennem...

2019. jún. 9. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Létezhet
2019. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem láb, azon belül talp fétisem van. 🙂 31F
2019. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!