Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aberrált dolog az, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aberrált dolog az, ha nem akar egy ember párkapcsolatot soha?

Figyelt kérdés

Nem írok regényt, nem is külső vagy belsőből kivetülő külsőleg látható jegyek hátráltatnák a párkeresésben, többször volt,hogy nyomultak a lányok/nők utána,szimplám úgy döntött,hogy magát "megtartja magának".


Csupán magának való lenne a leírt férfi vagy valamilyen pszichológia gond akadhat vele vagy csak ilyen az életre való nézőpontja?

Mit gondoltok?


2019. jún. 9. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Lehet nem akar kötöttségét.
2019. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a párkapcsolat nem pontos, semmilyen kapcsolatot sem akar, nem aszexuális
2019. jún. 9. 23:35
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem, mert sokan csak túltolják ezt a témát. Mitől jobb egy ember élete egy párkapcsolatban, ami bármikor is tönkremehet, mint annak, akinek nem volt sosem senkije? Semmitől, ugyanaz szinte...
2019. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó semmit se tudsz az emberről. Az ösztöneinket nem lehet csak úgy elnyomni, bár lehet párkapcsolat nélkül élni, de senki sem irthatja ki magából teljesen ezt a vágyat soha
2019. jún. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem van pár ilyen ismerősöm, de nem fiatalok. Mondjuk, abból pár nem csak saját elhatározásból nem élt soha kapcsolatban, van egy kis katt. Hány éves az illető?
2019. jún. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam: joga van így dönteni, senkinek semmi köze hozzá.
2019. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Én is így vagyok vele. Megutáltam a nőket, nem bízok bennük és egyre nagyobb nyűgnek élem meg a velük járó mindennapokat. Egyszerűen rájöttem, hogy amit "nyújtanak", az engem egyáltalán nem boldogít, a velük járó mindennapos hatalmi harcok meg lehúznak, nincs erre szükségem. Van pár nő, akit néha áthívok, az unalmas óráimat eltöltöm velük, de amint valamelyik picit is kényelmetlenné kezdene válni, azonnal leépítem.


30f

2019. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Én is ilyen vagyok, csak lányban
2019. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem az, csak realista, ha férfi.
2019. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Osztoneink vannak igen,de vannak olyanok akik se szexet se kapcsolatot nem akarnak.Minek?Nekem se kell senki,en is igy vagyok vele.Lehetne de nem akarom.Nem akarom beengedni a maganszferamba,nekem ne nyulkalgasson sehova.Nem akarom,hogy beb.va jojjon haza a pasi aztan hol voltal,nem akarom h kikelljen deriteni akar-e vmit v sem(amugy is mindegyik ferfi megcsalja a masikat),mit akar mondani,mit nem,meg hanyadan van minden.Folosleges idopazarlas lenne..Nem lesz sajat gyerekem?Kit erdekel,orokbe is lehet fogadni.
2019. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!