Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férjes ember miért csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjes ember miért csinál úgy, mintha természetes dolog lenne hogy megcsalja a nejét?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
mert az
2015. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neki lehet ez normális, pl. úgy nőtt fel, hogy ezt látta az apjától. Vagy neki a szex az "csak szex", nem tulajdonít neki nagy jelentőséget, tehát nem is tekinti megcsalásnak. Úgy érezheti neki ez jár, mivel gondoskodik a családjáról, vagy nem tudom. Nincs több ötletem.
2015. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy férjes ember megcsalja a nejét? Akkor most férje van, vagy neje?!
2015. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A nők is megcsalják a férjüket. Csak erről ugye nem beszél senki, mert csak a férfi lehet a genyó. :P
2015. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert aljas ember,vannak ilyenek,de ne állítsátok úgy be mintha ez lenne a természetes.
2015. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnek kedves egészsségére ha ez nekik jó így,mindenki a saját lelki ismeretével kel hogy elszámoljon vannak emberek akiknek.ez nem okoz problémát és kanyar nélkű a szemébe mondja a párjának kicsi sörözgettünk a havetokkal duma.
2015. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neki természetes.
2015. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#2-es válaszolóval egyet értek, a szex, az csak szex. Sajnos épp most buktam le és nagyon rossz érzés, hogy a feleségemet ennyire megbántottam. Helyre szertném hozni, de nem lesz egyszerű.

Mindenkinek javaslom, hogy előbb gondolkodjon, aztán cselekedjen.

2015. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elöbb utóbb mindenki lebukik nem igaz?
2015. ápr. 19. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!