Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamtársammal nagyon jóban lettünk, egyetemen kívül is barátkoztunk, 2év után elmesélte, hogy leszbi, van is barátnője. Oké, nekem ezzel semmi gondom nincs. Továbbra is barátkoztunk, sőt úgy éreztem, h közelebb is kerültünk egymáshoz barátilag ugye mert, h egy ilyen nagy dolgot elmondott és úgy éreztem ez igazán a bizalom jele. (De most meg visszagondolva ki tudja.. lehet csak jelezni akarta, hogy lehetne köztünk valami több is.. lehet hülyeség nem tudom)

Mindegy, nekem közben volt kapcsolatom, annak vége lett.

Aztán kattant valami, megismertem egy lányt, és felrobbant bennem valami, brutálisan szerelmes lettem a csajba, összejöttünk. Ez volt decemberben. Január 1.-én az említett évfolyamtársam születésnapja volt, felköszöntöttem és úgy volt, hogy majd elmegyünk meginni valamit az este. Külföldön szilvesztereztem és mire hazaértem elsején este 7 -8óra volt. Nem volt már erőm, se kedvem menni valahova, főleg, hogy ahhoz egy kicsit ki is kellett volna készülni, mindegy emberekhez sem volt kedvem na. Ekkor szóltam neki, h tegyük át a kis ünneplést másnapra, vagy amikor neki megfelel csak ne ma.

Nagyon meglepődtem mert hihetetlenül kiakadt, és most június van, és még mindig ezt ba.s.a a fejemhez, hogy én őt lepattintottam a születésnapján (megjegyzem azóta nem is beszélünk, csak nagyon ritkán megpróbálom vele megbeszélni a dolgokat, h akkor újra barátkozzunk de nem, nem lehet mert ő állandóan felhozza ezt.)


Tudta a csajszit akivel összejöttem, rögtön elmeséltem neki, hogy mennyire durva . Ki másnak is mondhattam volna el ha nem neki, aki ugyanolyan cipőben jár. És úgy érzem, hogy azóta van így kiakadva rám, amióta összejöttem a nagylányommal.


Szerintetek van ehhez köze ? Biztos baromi hosszú meg zavaros a történet. Lényeg, hogy azóta nagyon sértődékeny meg ilyen fura lett. HIsztizik összevissza mintha a csajom lenne.


én 23 vagyok ő 20



2019. jún. 11. 22:37
 1/5 anonim válasza:
63%
Nem szerelmes csak csalodott mert atbsztad.
2019. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez csak egy buli volt .. Ilyen nagy bűn lemondani?
2019. jún. 11. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát: az estéjét szabaddá tette, hogy veled lógjon. A születésnapját, nem kevesebbet, és te este 7-8 körül visszamondod, amikor már lehet, hogy semmit nem tud szervezni, jól látom? Ez elég nagy bunkóság, én is kiakadok, amikor visszamondanak valamit, stb. főleg, ha meg van beszélve előre házibuli ilyenek, én pedig úgy készülök kajával, alvóhellyel, stb. De ők is legalább napokkal előtte szóltak mindig... Na de rendesen a születésnapomon még nem csinálta ezt velem hála istennek senki, én kiakadnék és nem nagyon akarnék beszélni az illetővel. :D
2019. jún. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit ki is kellett volna készülni :))


De az is tetszik, hogy összejöttél a nagylányoddal, lol.

2019. jún. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat.


Egyébként nem házibuliról volt szó, csak arról, hogy elmegyünk az egyik helyre 1 italra. Na mindegy akkor én voltam szemtelen. Bár még mindig nem értem mit kellett így felfújni de ok :D

2019. jún. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!