Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor valóban egy veszély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor valóban egy veszélyes, beteg állat lennék?

Figyelt kérdés

Találkoztam tegnap egy lánnyal a városban (kis város) és mivel bejön gondoltam, hogy bejelölöm.

Nemrég itt olvastam, hogy ebben az esetben egy nő megijedne, hogy ez nagyon durva és félelmetes.

A szemében akkor egy elmebeteg vagyok most, aki őt online keresgéli?



2019. jún. 12. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

:D :D :D :D


Köszi, a h..lyeségeddel feldobtad a napom. És ezt nőként írom.


Miért a gyk-t veszed alapul?

2019. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak megakadt a szemem az egészen. Mivel azt is egy nő írta, így elbizonytalanított.
2019. jún. 12. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Körözést is kiadtak már ellened. Ez durva. 31F
2019. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél is vele, vagy csak az utcán láttad aztán kinyomoztad, kicsoda és úgy jelölted? Nagyon nem mindegy..
2019. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van az, amikor valaki látásból ismer vagy mondjuk ismeri azt az embert, akivel a városban sétáltam, megkeresi őt facebookon és rajta keresztül megtalál engem, rám ír és meghív egy kávéra.

És van az is, amikor egy idegen városban járok egyedül, meglát a totál ismeretlen csávó, aki tényleg nem ismerhet sehonnan, heteken keresztül kb nyomozást folytat, aztán rám ír, hogy van-e kedvem találkozni vele jövő pénteken x városban, y cukrászdában, mert már nagyanyámmal is beszélt és ő elmondta neki, hogy y a kedvenc cukrászdám, és különben is már csak 5 szem van a gyógyszeremből, úgyhogy amúgy is be kellene mennem x városba kiváltani a receptet jövő pénteken, szóval nincs kifogás ;)


Remélem érezhető a különbség.

2019. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az utcán láttam, nem beszéltem vele mert nem ismerem személyesen. Viszont a nevét tudom régóta, de eddig még be sem mertem jelölni.
2019. jún. 12. 17:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Érezhető igen, inkább az első verzió ami jellemző lenne át esetemre (ha meg is hívnám valamire).
2019. jún. 12. 17:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Az*
2019. jún. 12. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazi rosszfiúval állunk szemben.
2019. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sentinel az őrszem
2019. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!