Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikertelen fiúk, tulajdonképpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen fiúk, tulajdonképpen ti nem mertek önmagatokkal szembe nézni?

Figyelt kérdés

Egymàs utàn toljàtok az oldalra a sablonos kérdéseiteket, amiket milliószor feltettek màr. Viszont amikor ti kaptok kérdést, lapítotok rendesen.


Nem értem, ezt az ostoba hozzáállást a dolgokhoz. De legalább bevallanátok, hogy tesztek a valodi segitéségre. Csak szomorkodni akartok itt, folyamatosan égetve a férfi nemet a faragatlan, gyáva viselkedésetekkel.


2019. jún. 14. 13:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%
Milyen a valódi "valodi segitéség"?
2019. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%

Hiàba mondod nekik.


Èn mindig hozok megoldàsokat,önfejlesztès,kondizàs,karrierepìtès,megfelelő tàplàlkozàs.

Sőt ìrok önfejlesztő könyveket is,egy amerikai pszichològus professzor Nincs Többè Jòfiú könyvèt többször belinkelem.

De szerintük baromsàg,meg semmit se èr.

Èrted megmondja a nagytudàsù,hogy egy pszichológus professzor könyve sz_r.

Biztos tudja annyira fejlett a tèmàban,JA NEM.


A magyarnak az a jò ha fàj,ha dràma van.

Minnèl jobban fàjjon,lehessen O1G-zni,Mèszàros Lőrincezni,csak magukba nèzni ès fejlődni azt nem igen akarjàk.

Kellene a nő csak a semmire mert ők vannak.

Mindenèrt tenni kell.

De hiàba mondod Brian Tracy,Napoleon Hill nem jò kamu szerintük.

Nem baj majd nekik lesz marokmarcsa.

2019. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Ràjöttem hogy hiàba mondom nekik...


De az oldal vagyis ez a rovat azért van, hogy SEGÍTSÉGET kérjenek az emberek. Le van szarva, hogy ők feladtàkna csajozàst, meg a hiszti sem érdekel senkit, de ne szemeteljék az oldalt tele a hülyeségeikkel.


Tök jó kis rovat lehetne ez, ha tényleg a rendeltetésének megfelelően hasznàlnàk.

2019. jún. 14. 13:34
 4/30 anonim ***** válasza:
33%
Így van,ékes példa balázska ámokfutása aki tanulás helyett szídja anőket,a kapitalizmust csak magát nem,tipikus magyar pali.
2019. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%

1) Ne a gyakorikerdesek.hu-n éld az életedet, akkor nem találkozól ezekkel a kérdésekkel.


2) Majd akkor döntheted el, hogy ki mi milyen kérdést írjon ki ha tulajdonodba kerül a gyakorikerdesek.hu

2019. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Te nem unod már?

Ugyanúgy te is újra és újra kiírod ezeket. Valójában nem is kérdések ezek, csak megmondóemberkedsz itt.

2019. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

> Minnèl jobban fàjjon,lehessen O1G-zni,Mèszàros Lőrincezni

Mint aki millió felett keres nettó: engem baromira felháborít, hogy Mészáros az én adómból hízik.

2019. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

,,Mint aki millió felett keres nettó: engem baromira felháborít, hogy Mészáros az én adómból hízik."


És tudsz rajta változtatni?


,,Meg akartam változtatni a világot és egy dologgal kezdtem,saját magammal."



Lépj tovább mit foglalkozol vele?

2019. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Lazy Lover ***** válasza:
32%
mert sok sráccal ki cseszett a genetika ennyi azon meg nem lehet változtatni mehet itt az önefejlesztő duma a nőknek igen is a külső a lényeg
2019. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a világ változott, s nem számíthatsz senkire saját magadon kívül, ezért ezt a felfogást kell lebegtetni magad előtt. Gondolj bele, hiába van feleséged, nem számíthatsz rá. Csak valami kicsinyes egyéni érdekei miatt van veled. Lehet ez pénz, jóképűség, vagy mert tudod szórakoztatni. Tök mind1, mert ezek minden 3. emberben megtalálhatók. A lényeg alkalmazkodj. Ilyenek az emberek. Oké. Akkor nézzük magamat, és kizárólag csak magamat. Hogy lesz nekem jobb? Félek az utcán? Akkor küzdősport, kondi, s bízni fogok magamban, s lszrom a többit. Sikertelen vagyok a nőknél? Kondi, felfrissülés, s lszarom őket. Nem jó a lakásom? Hogy tudok váltani? Mi kell hozzá? Hogy érem el? Megoldom, s ha elértem a célt, lszrom. Zavar h kopaszodom? Lenyírom totálra. Érdekel mások véleménye? Nem. Ilyen vagyok. Zavart valami, megoldottam. Nem másnak kell megfelelni, hanem önmaguknak. Attól h kérdező ledegradálja a "sikertelen" férfiakat, még sikertelenebbé fogja tenni őket. De általában a fagyi vissza szokott nyalni... (Még mielőtt én is sikertelennek lennék titulálva, köszönöm mindenem megvan)
2019. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!