Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy azok a férfiak, akiknek a kis mellű nők tetszenek, tulajdonképpen látens homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
nem
2018. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂


NEM


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2018. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
WTF??? Ezt meg honnan szedted? :D
2018. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem pedo? (szarkazmus)
2018. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs hogy ezt hol hallottad, de mindenesetre NEM..
2018. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Anyád az! 🤔
2018. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Ekkora sotetseget! :DD
2018. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Marhaság:D
2018. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Itt mondták páran:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"aki azt mondja, hogy neki a kismell az idealja (mellbimbo es 1-2 cm reteg haj), az pedig latens meleg szimplan"


"aki azt idealizalja, hogy egy non csupan mellbimbo legyen, semmi mas, az valoszinuleg a ferfiakhoz jobban vonzodik, csak nehez ezt beismernie"


"A látens homkszexuális dolgot mell nélküliként meg tudom erősíteni. Az exem azt szerette volna, ha seggbekúrják, de olyan pasival is voltam, aki random smárolgatott a haverjaival just for fun. "


"Hat el kell teged keseritselek, de nekem is van ilyen sztorim. 30 eves baratnom egyutt volt egy csavoval 2 evig, a sracnak mellesleg csak es kizarolag kismellu noi voltak, baratnom is eleg lapos. A csaj kapcsolatuk vegefele mondogatta nekem, hogy szerinte megcsalja a srac mert mar alig van szex... es igaza lett... csak eppen nem novel, hanem ferfival csalta. Azota is egyutt van azzal a ferfival."

2018. szept. 5. 22:45
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Saját példámból kiindulva, nem.
2018. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!