Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy ne zaklasson?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete bejelölt egy férfi. 30 feletti viszont a viselkedése gyerekes.

Elszámoltat az időmmel hogy miért tünök el órákra.

Haza jött külföldről 1 hétre a bátyám és családja velük voltam, erre jött hogy le..arom. állandóan videózni telefonálni akar.

El akart jönni hozzám szerencsére nem engedtem.

Bejelölte a volt férjemet is. Azaz nyomozott mert nem is hozódott fel hogy ki volt ezáltal a nevét se tudta.

Hozzáteszem gyeden vagyok itthon a lányommal de nincs időm a telefonon lógni.

A hívásait tiltottam de rejtett számon folytatja.

Messengeren írogat hogy megakar ismerni és bizalmatlan velem stb.


2019. jún. 14. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a legk0zelebbi rendőrkapitányságra és jelentsd fel.
2019. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Uh, kifogtál egy elmerokkantat.

Mondd meg neki, hogy feljelented, hátha abba hagyja akkor.

2019. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren is le lehet tiltani,plusz rejtett számot is lehet tiltani.Persze akkor egy rejtett számot sem fogadsz.Amùgy meg el kell küldeni a halál fa#szára.Én azért kíváncsi vagyok a rendőrök az ilyenekre mennyire tesznek.
2019. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
@44%: Nem akarsz elhúzni a pitsába a hülyeségeiddel?
2019. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltani,megkérni hagyja abba a zaklatást vagy feljelented.Ha nem érti akkor rendőrség feljelentés.Volt pár éve az akkori páromat zaklatta telefonon az exe .Meg tette a feljelentést még így is nehéz volt megszabadulni tőle,de sikerült.
2019. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!