Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, hogy ezt kaptam tőle a szülinapomra?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom és kicsit csalódtam a barátomban. Egy párszáz forintos órát kaptam tőle. Régebben szóba került, hogy miért nem hordok órát, és akkor mondtam neki hogy nem szeretem és feleslegesnek tartom. Ráadásul nekem úgy tűnik hogy spórolni is akart az ajándékomon. Nem várok el nagy dolgot, de akkor már egy romantikus vacsorának vagy egy csokor virágnak jobban örültem volna. Ez ilyen gagyi hatást kelt, főleg hogy nem is hordok ilyeneket. Ti mit gondoltok? Nekem ez nagyon rosszul esett. Amúgy 8 hónapja járunk.

25N



2019. jún. 17. 18:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%
Én világéletemben sz****am az ajándékokra, már bocsánat. Jó a kapcsolatotok? Jól kijöttök? Jól érzitek magatokat együtt? Nem hiszem, hogy a legfontosabb a másik pénztárcája, vagy hogy milyen romantikus gesztussal rukkolt elő. Ezek a romantikus gesztusok csak parasztvakítás. A mindennapok számítanak.
2019. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Igen gáz. Picit kínos, de nem dől össze a világ. Igazából szóra sem érdemes lenne.

Legközelebb te is elintèzed ennyivel. És kész...

2019. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%

Szóval amiben ő hibázott az az, hogy olyat vett amiről tudja, hogy neked nincs szükséged.


Amiben te, hogy rögtön az árát figyeled és rögtön felajánlasz itt helyette két olyan dolgot ami jó esetben sem jön ki 10.000 alatt.


Jó kis páros vagytok :D

2019. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Igen, elég gáz.
2019. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Elég gáz. Egyrészt smucig, másrészt nem figyel rád.
2019. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
1%
szerintem nem gáz , legalalább gondolt rád . Ha szereted meg ő is téged akkor az a legnagyobb ajándék :)
2019. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
12%
#1 vagyok. Most azért pontoztok le, mert egy jó tanáccsal láttam el, illetve megkérdeztem az igazán fontos dolgokról egy kapcsolatban? Olyasmit hoztam fel, ami pozitív kihatással lehet mindkettőjükre? És mert leszóltam a pénzimádatot. Ja, bocsánat, akkor én b*****jak meg, mi? :D
2019. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem ezen múlik a kapcsolat, de rosszul esett. Nem drága vacsorára gondoltam, hanem sokkal többre értékelem, ha ő főz nekem valamit. A virág se kerül tízezerbe. A párszáz forintot is azért mondtam, mert egyrészt nem hordok órát, másrészt ha szeretnék egy órát, akkor nem egy ilyen gagyit választanék(amit magamnak meg is vennék, nem tőle várom).
2019. jún. 17. 18:24
 9/29 anonim ***** válasza:
5%

#7


Azt kellett volna írnod, amit hallani akar az átlag köznép.


Hogy:


"Mekkora szemét!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minimum egy ezüstnyakláncot vagy egy 100 szálas virágcsokrot kellene adjon!!!44444!!! Még akkor is, ha te az övére csak egy csokit, érje be azzal is, az ajándékozás a férfi dolgqa!!4444!!444"


100%.


De csak ha nem így kifigurázásból írod, hanem komolyan gondolva.

2019. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23%

Nemhogy értékelnéd, hogy egyedi ajándékot kaptál. Lefogadom te vagy az egyetlen ember a világon, aki ilyen gagyi ajándékot kapot :D. Amúgy Isten éltessen.

32/f

2019. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!